Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideje vagy együtt a...

Mennyi ideje vagy együtt a pároddal? Még mindig ugyan úgy szereted mint az elején vagy csak "megszokásból" vagy vele?

Figyelt kérdés

Ha az utóbbi eset áll fent akkor mióta érzed úgy, hogy már csak megszokásból vagytok együtt illetve próbálsz/próbáltál e tenni ellene hogy ez ne így legyen?


Bocsánat az összetett kérdésekért, de nagyon érdekelne a dolog.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. ápr. 25. 10:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
1 év, 2 hónapja vagyok a párommal és sokkal, de sokkal jobban imádom/szeretem, mint az elején. :)
2011. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
4és fél éve vagyunk együtt és még mindig imádjuk egymást,most augusztusra tervezzük az esküvőt,ami szűk családi körben csak polgári szertartás lesz és utána vacsi de mi várjuk és úgy olyan lelkesen készülünk :-)
2011. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Tíz éve.

Sokkal jobban szeretjük egymást mint az első években.

2011. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagyok a barátom 26. 3 éve vagyunk együtt, és nem változtak az érzelmeim, sőt napról napra jobban szeretem! Úgy gondolom, hogy neki se változtak az érzelmei, mert minden apró mozdulatából, a nézéséből, azokból amiket tesz, látom rajta, hogy szeret. :))) Persze teszünk is azért, hogy változatos legyen a kapcsolatunk minden téren és ne uralkodjon el felettünk az unalom és a megszokás. Sokat járunk együtt kirándulni, sétálni, szórakozni, próbáljuk a nemi életünket is mindig változatosabbá tenni apró dolgokkal, és ami a legfontosabb rengeteget beszélgetünk. Nem hagyunk semmi apró félre értést tisztázatlanul, próbálunk minden ügy végére pontot tenni, így a veszekedések se jellemzőek nálunk. :)


Ezek voltak azok a dolgok amiket az előző kapcsolatomba nem tudtunk megvalósítani az akkori barátommal, és a vége szakítás lett. Abból sokat tanultam, és ezt most tudom kamatoztatni a mostani barátom mellett. :)

2011. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 cipi8 ***** válasza:
97%

Több mint 6 éve! Sokkal jobban szeretjük egymást mint a kapcsolatunk elején. Napról napra jobban!

25L/23F

2011. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

18 éve vagyunk együtt, én 16 voltam, Ő 18 amikor megismerkedtünk.Szerelemesek vagyunk a mai napig, imádom minden porcikáját, a szex szinte mindennapos, soha, egy percig nem lankadt az egymás iránt érzett szerelmünk.


34/N

2011. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi 8 éve vagyunk együtt. Én 25 vagyok, a párom 26 éves. Sokkal jobban szeretjük egymást, mint az első hónapokban, években. Már nincs az a lángoló szerelem, hanem egy sokkal mélyebb, intenzívebb szeretet vette át a helyét (de ez sokkal jobb, mint régen), és a szex is egyre jobb az évek múlásával! :) A másik minden rezdülését ismerjük, egyszerűen ő a másik felem. Szeretem, tisztelem, becsülöm, és ez szerencsére kölcsönös. Imádjuk egymást, és bár nem tudom, mit hoz a jövő, de ha lenne egy kívánságom, akkor azt kívánnám, hogy továbbra is boldogan éljünk együtt, míg meg nem halunk. Sajnos, manapság már keveseknek adatig meg ez a tündérmese, de remélem, velünk megtörténik. Majd az idő eldönti.
2011. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
10 éve vagyunk együtt, ebből három éve házasok, de előtte is együtt éltünk. Nem laposodott el a kapcsolatunk, sőt, tudatosan teszünk érte, hogy ne is történjen ez meg. Van egy bizonyos megszokás is már ennyi idő után, de a szenvedély még megvan köztünk. Én 26 nő, a férjem 30. Még fiatalok vagyunk ahhoz, hogy csak a megszokás tartson össze minket, és nem is vagyunk azok az "unalmas" típusú emberek, mindig kitalálunk valamit, amivel fel tudjuk dobni a hétköznapokat. És igen, nagyon szeretjük egymást a mai napig is. Azóta született egy kisfiunk, most két és fél éves, úgyhogy tényleg nem unatkozunk. De mellette szakítunk időt egymásra is. Ez fontos szerintem.
2011. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

2 és fél éve vagyunk együtt. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy másképpen szeretem mint a legelején. Akkor még rózsaszín köd volt minden és ész nélküli vak szerelem. Mostanra már megkomolyodott a kapcsolatunk, tele álmokkal és tervekkel. Mostanra már nem csak mi számítunk, hanem a jövőnk is. Ez másfajta szerelem.

21/L (párom 24/F)

2011. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

14 éve vagyunk együtt, nem ugyanúgy szeretem mint a legelején, de nem kevésbé, sőt..:) Nagyon szerencsésnek tartom magam, hogy 14 év után is így szeretjük egymást, még mindig meg tudjuk lepni a másikat és ha egy ideig nem látjuk egymást úgy esünk egymásnak, mint két kamasz!:D

32/N

2011. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!