Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekről együtt voltam a...

Péntekről együtt voltam a barátnőmmel. óvszerrel védekeztünk. Végén már megszokásból kihúzom. Reggel látom benne a cucc na mondom azért kiviszem a csaphoz ellenőrizni? Semmi hibát nem láttam. Egész nap a zsebembe maradt elfelejtettem.

Figyelt kérdés

Este is felengedtem vizel.Aztán nézegetem és látom hogy az oldalán van egy pici tűhegynél is kisebb inkább repedés. De mi lehetett az? Nappal sérült meg? Mindegy rajta volt.

ma még használni lehetne 72 órást de lehet felesleges. nem tudom. lehet még az is hogy reggel mikor szétszedtem a gumit akkor a körmöm felsértette.segítsetek! mit tegyek?

ja és azt hiszem bnőm a 18. napjába járt.


2011. febr. 14. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egész nap sétáltál egy használt óvszerrel a zsebedben? Szerintem annak annyi lett addigra. Én azt gondolom, nem volt rajta szakadás, de a tortúra megviselte. Ennyire azért nem kell paranoiásnak lenni.
2011. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az egész napi megpróbáltatások miatt keletkezett rajta a repedés.


Legközelebb használat után dobd ki XD

2011. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jaja a zsebembe maradt :) de nem volt de üres volt mivel reggel ugye első dolgom a felengedése volt.

remélem is hogy nem lesz gáz.

KÖSZI!

2011. febr. 14. 15:55
 4/11 A kérdező kommentje:
azt hallottam hogy ha lyukas az óvszer akkor az végig fog szakadni ez tényleg így van? mert akk már tényleg nem hiszem hogy baj lesz.
2011. febr. 14. 16:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Ha baj lett volna már reggelig sem maradt volna benne semmi.
2011. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

akkor felesleges a tabletta szerintetek is?

nem szeretném feleslegesen ezzel terhelni barátnőmet.

remélem jó lesz minden.

2011. febr. 14. 18:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kellene ennyire ráparázni. Ha reggel nem volt szakadt, akkor nincsen gáz.
2011. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha szakad, akkor végigreped.

Mivel reggel minden rendben volt vele, valszeg napközben sérült meg.

2011. febr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

aranyos vagy:):) Jót mosolyogtam, hogy egész nap a zsebedben volt a használt gumi:)

Ne izgulj, biztos nem lett baj:)

2011. febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! megnyugtattatok remélem is hogy nem lesz baj.

Nagyon szeretem a barátnőmet és nagyon jól meg is vagyunk de még fiatalok egy gyerekhez :)

2011. febr. 15. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!