Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudja egy ember, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudja egy ember, hogy ki az, akivel már megszokásból van együtt, és ki az, akit tényleg szeret?

Figyelt kérdés

Van két srác. Az egyikkel 4 évig voltam együtt, majd szakítottunk. Félig-meddig összejöttem egy másik sráccal, de akkor a 4 éves kapcsolatom visszajött, és sok-sok szenvedés és ármány után újra összejöttem vele. Úgy gondoltam a 4 évnek érdemes adni még egy esélyt, főleg hogy változott, olyan pasi lett, akiről a 4 év alatt álmodtam. Ám egyfolytában a másik srácra gondolok, és mindig mindenről ő jut eszembe, pedig hivatalosan 1 hetet jártunk. Most ő nem keres, de azt mondja idővel újra össze tudunk jönni. (Ennek oka van, hosszú lenne leírni, és nem ez a lényeg)

Ha azzal a sráccal vagyok boldog vagyok. Viszont ha azzal, akivel most együtt vagyok, akkor mindig a másikra gondolok, de az a tudat viszont zavar, ha más barátnője lenne a mostani barátomnak. Ha annak a srácnak lenne, aki mindig a fejembe jár... összezuhannék...


Mit tennétek? 4 éves kapcsolat folytatása, egy sráccal, aki fél órára lakik tőlem, a közeljövőben házasság, stbstb... vagy egy bimbózó románc egy olyan fiúval, aki 200 km-re lakik tőlem, és meg kell dolgoznom a kapcsolatért. Nem a szerelméért, a bizalmáért.


Meg az is aggaszt, mi lesz, ha kilépek a 4 évesből, és utána ha össze is jövök a másik sráccal, akkor ugyanúgy tönkremegy vele is? Bár annak oka volt, hogy a mostani barátomból anno kiszerettem, amiről ő tehet, de most eddig úgy néz ki, pozitív irányba változott.


2010. szept. 30. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha másról álmodozol a mostani mellett, minek vagy vele? Bocs, de nem vagy vele tisztességes.
2010. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindig az kell akit épp nem kapol meg.Ez igy szokott lenni.

Amugy 1 hét alapján nem lehet tudni mi lesz,ha most olyannal vagy akiről álmodtál,akkor ne add fel.

2010. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet az 1 hetessel 1 évig nem bírnátok ki együtt
2010. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

rosszul gondolkozol. ne ugy fogd fel h ez vagy az illetve ne hasonlitsd ossze oket mert nem lehet jol osszehasonlitani 2 teljesen kulonbozo embert akiket raadasul kulonbozo mertekben es helyzetben ismersz. eloszor dontsd el mit akarsz a 4 evestol. latom konkret elkepzeleseitek vannak a jovot illetoen. tetszik? megfelel? orulnel ha valoban igy lenne? boldog lennel mellette? ha igen, es ugy erzed valamennyire kielted magad, maradj vele. de gondold meg jol. ha nem, szakits. tedd tul magad rajta. zard le. ez bele fog telni par honapba. kozben tarthatod a kapcsolatot az ujjal, de ne ugorj fejest. hagyj magadnak idot. ez mindharmatokkal szemben igy tisztesseges. semmikepp ne azert hagyd ott a 4evest mert nagy terveid vannak az 1 hetessel es maris helyettesiteni akarod ot. ha az uj kapcsolatot a regi kereteibe probalod betuszkolni, nagyon sokat artasz a kapcsolatnak es magatoknak is. ha az ujat valasztod, akkor ne azert valaszd hogy mi lehet. hanem hogy mi. most. hogy mi lehet, azt nem tudhatod. lehet hogy nagy szerelem. az is lehet hogy egy par hetes-honapos kaland. vagy egy szornyu emlek. de pont ez a lenyeg. az ismeretlent valasztani. ehez batorsag kell, foleg ha egy biztos es jo dolgot kell feladj erte. vagy megeri vagy nem. ezt nincs honnan tudd.

ami a 4eves pasi valtozasat illeti.... vard ki a veget. most visszakpott. de az emberek nem valtoznak, legalabbis nem ennyit es nem ennyi ido utan. nem lehet hogy csak ideiglenes a valtozas?

2010. szept. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak a káposzta jó felmelegítve.


Változás?! Ez csak ideiglenes, kb három hónap és minden vissza áll a megszokott kerékvágásba. Ami egyszer már tönkre ment, azt kár újra kezdeni.

2010. okt. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én majdnem 6 éve voltam együtt a volt párommal, mikor megismerkedtem egy másik férfival. Jól esett, hogy udvarolt, meg jókat beszélgettünk interneten (mert ott ismertem meg). Ő segített rájönnöm, hogy az akkori párommal már nem szerelemből, hanem megszokásból, kötődésből vagyok. Így aztán szakítottunk, rá pár hétre elkezdtem járni a másikkal. Ennek két éve lesz holnap!

:-D Tehát nálam bevált ez a bátor lépés. És egyáltalán nem bántam meg. Álmaim férfijával vagyok, és tervezzük a jövőt.

Ja, és egyébként a volt párom nem volt piskóta, tett olyan dolgokat, amiket eltűrtem neki, pedig nem kellett volna. Visszaélt a bizalmammal egy jó párszor. 6 évig voltunk együtt, és nem kérte meg a kezem, pedig nagyon vágytam rá. Mikor pedig már rászánta volna magát, akkor már nem kellett, elkésett vele. Ennyi! Most boldogabb vagyok, remélem így is marad!

23/Nő

2010. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, és még azt elfelejtettem írni, hogy a jelenlegi párom 3 hónap után megkérte a kezem (gyűrűt is vett). Most így állunk! Esküvő? Ki tudja mikor lesz, anyagi okok miatt.

23/Nő

2010. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és hoyg jön ide a megszokás, mint olyan együttélés, amikor a másik iránt már nem érzel SEMMIT? :O
2010. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

23/N

Nálam is tett olyan dolgokat a volt barátom, amiket elnéztem neki. Pofon, megcsalás, stb. Most azt mondja, hogy megváltozott, akiért odavagyok most visszalépett, mondván, próbáljuk meg, ha nem megy, és én még együtt szeretnék lenni vele, akkor ő ott lesz. Borzalmasan rossz érzés, hogy a volt párom most hajt, hogy visszanyerjen, a másik, aki nekem kellene meg inkább megvárja mi lesz.

2010. okt. 2. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!