Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek ezek után?

Hogyan viselkedjek ezek után?

Figyelt kérdés
Két napja férjem gyerekkori barátja, és családja beugrottak hozzánk látogatóba. 1 éves kislányuk van. Nekünk 3 éves kisfiunk. A problémám az, hogy a feleség elég bunkón viselkedett velünk, lenézően, kritizált mindent,engem az alakom miatt (ő elég kövér, én meg már visszanyertem a lánykori alakom, és tudom hogy irigy) de ami a legrosszabbul esett, az volt, hogy a fiam mivel kint játszott az udvaron hát hogy mondjam tiszta kosz volt, mert homokozott, és a kislányhoz szó szerint hozzá sem érhetett. Nekem ez nagyon rosszul esett, mert tudom, hogy az anyja sem patyolat környezetből jött, de olyan lenézően viselkedett a gyerekkel. Most mennénk locsolkodni náluk, de ezek után már tényleg nem tudom, hogy el merjünk-e menni. A féjem azt nézi, hogy tényleg gyerekkori jóbarátok, de félek, hogy megint így viselkedik, és nem fogom megállni szó nélkül.
2011. ápr. 25. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne menj el!Mondd meg a férjednek, hogy hiába gyerekkori jóbarát, a felesége önkritika nélkül viselkedett, és nincs kedved ezt elviselni.Miért is kellene neked odamenni?
2011. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért mennél te is el a locsolásra? Ez a férfi dolga, hagyd, ő hadd menjen, te meg maradj otthon a kisfiaddal.
2011. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jogos a felháborodásod. Én a helyedben beszóltam volna neki,mert oké,hogy szeretné,hogy tiszta legyen a lánya,de ez már túlzás volt.Na meg,hogy kritizál is Téged...Nem hagytam volna szó nélkül.
2011. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam veszekedést, csak annyit mondtam, hogy nem muszáj minden fiatal kisgyerekes anyukának úgy kinézni mint egy bálna..........ezt ő magára vette, sőt még meg is sértődött. De gondoltam ha te teheted a megjegyzéseidet, akkor én is.....
2011. ápr. 25. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem értem mi a problémád. A kritizálást viszonozhattad volna simán. Az meg jogos, hogy egy 1 éves gyerekhez ne nyúljon hozzá senki piszokas.
2011. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még a földre se tette le a gyereket, nehogy piszkos legyen a cipője.....

Hát szerintem ezt a locsolkodást kihagyjuk...

2011. ápr. 25. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem azért, de szerintem locsolkodni a férjednek és a fiadnak kellene mennie, neked pedig otthon maradni.

Ő nyugodtan ápolhatja a barátságot, már ha te nem is akarod. Az egy dolog, hogy elég bunkó az asszonyka, de ez a locsolkodós dolog nem igazán érint téged. A későbbiekben viszont nyugodtan vágj vissza, úgy ahogyan tetted.. Neked nem kell jópofiznod vele, ha nem szimpatikus, a férjeitek attól még lehetnek barátok.

2011. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vigye a férjed locsolkodni, nők amúgy sem szoktak menni.
2011. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!