Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörnyen beégtem! Hogy viselke...

Szörnyen beégtem! Hogy viselkedjek ezek után?

Figyelt kérdés
Váratlanul itt termett az unokanővérem szörnyen vallásos barátja,senki nem szólt,senki nem hívott telefonon,én meg egy szál bugyiban meg pólóban összetalálkoztam vele a házban...Mindenki röhögött,szörnyen kínos volt... :S Mit csináljak,hogy viselkedjek? Nagyon ciki szituáció volt! :S
2011. aug. 23. 21:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki, a saját házadban hagy futkározz úgy, ahogy te szeretnél, főleg, ha nem szól senki. Azért te is említsd meg, hogy ne haragudj, nem tudtad, hogy itt van. Szólj a családnak, hogy legközelebb szóljanak, és nyomj be egy bájos vigyort :D vedd viccesre és felejtsd el:)
2011. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban azt teszed, ha semmit. Tehát úgy tegyél, mintha nem történt volna semmi. Ha az illető vallásos, akkor gondolom van benne annyi diszkréció, hogy nem fog visszaélni és csámcsogni ezen.
2011. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Fogd fel, úgy hogy ez nem ciki. Miért is lenne ciki, ő is ember te is, és mit látott semmit. Egyébként meg szólnia kellett volna valakinek, hogy vendég van a háznál. Nem kell ezzel foglalkozni.
2011. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a ciki? Bugyi meg póló - a strandon többet látott volna belőled.

Tégy úgy mintha nem történt volna semmi.

2011. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De az unokanővérem is úgy röhögött,hogy átmásztam az étkezőn pöttyös bugyiban,a pólóm alatt meg itthon nem fogok ugye melltartót hordani :S melóból jöttem,alvásból keltem fel. :S
2011. aug. 23. 21:08
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
ebbe mi a kínos? strandon nem egy szál bugyiba meg melltartóba szaladgálsz(bár rajtad póló volt)?
2011. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene szégyellni, amit Isten teremtett?
2011. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki.
2011. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, én vendégségben voltam barátoméknál, mikor barátom bátyja rám nyitott amikor fürödtem... én meg azt hittem, hogy barátom az, és nem takartam semmit, csak mosolyogtam és engedtem magamra a vizet. A mellem láthatta egy pillre.

Aztán gyorsan kiment, aztán meg ott röhögtem, hogy Úr Isten, de égő, ha fél percel később jön, más a popsim mosom a kádban állva pucsítva...

Aznap nem is mertem a szeme elé kerülni, de másnap mág muszáj volt :D nem szóltunk semmit, csak elmosolyodott ő is meg én is az első reggeli találkozáskor.


Te esetedben semmi szégyelni való nincs, nem is kell magyarázkodni miért voltál úgy öltözve, nevetsz rajta te is és el van felejtve.

Viselkedj úgy ahogy szoktál. :)

2011. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Maximum ők érezhetnék magukat kellemetlenül, hogy nem szóltak neked. Ne vihorásszanak, hanem sűrűn kérjenek tőled elnézést. Teremtsd le őket nyugodtan.
2011. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!