Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után mit kéne tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit kéne tennem, hogy viselkedjek? (lent)

Figyelt kérdés
Elmondtam egy barátnőmnek, hogy tetszik egy srác, ő meg elmondta a srác haverjának meg még néhány emberkének, szerintem már a srác is tudja, észrevettem a kisebb megjegyzéseket. Minden nap találkozunk, gondolom, ha nem lép felém, én nem tetszek neki, ha beszélek hozzá már sukdolóznak, már úgy vagyok, hogy hozzá szolni sem merek, de akkor meg én leszek a kuka, nem akarok nyomulni, ha akar valamit, gondolom majd lép, de ha nem akkor beletörődök. De mégis, hogy viselkedjek ezek után? Szinte már szégyellem magam, nem vagyok bombanő, bizonyára nem ilyen lányról álmodik, mint én, bár rusnyának sem tartom magam. Amúgy velem nem szokott poénkodni, és nagyon beszélgetni sem.
2011. márc. 27. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
sz*rd le. ha látja hogy nem érdekled,lehet hogy elkezd benne motoszkálni hogy most mi is van. és igy nem égeted meg magad.
2011. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmondtad a barátnődnek. Aki elmondta a srác haverjának. Az már bizonyára tovább adta a srácnak. Tehát tudja hogy tetszik neked. Mégsem lép. Hát szard le, mert ezek szerint nem érdekled. Sorry, sajnos ez van...
2011. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!