Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár vagyok, középiskolai, s...

Tanár vagyok, középiskolai, s két lány folyton produkálja magát előttem, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Nem akarok tantárgyat írni, maradjunk annyiban, hogy nem érettségi tantárgy az enyém. 1 éve van egy osztályom, melyben van 2 lány, akik feltűnően produkálják magukat előttem, főleg az egyikük. Leszbikus vagyok, de semmilyen oldalon nem vagyok fent, nem található olyan dolog a neten, amiből ez leszűrődhetne. Mégis az egyik lány feltűnően zavarba hoz, mert simogatja a barátnőjét az órámon és közben nézi, hogy mit reagálok. Ez borzasztóan kínos nekem, ezért már nem is nézek rájuk. Facebookon is bejelöltek mind a ketten, és szinte csak olyan képeik vannak fent, amiken túl közeli helyzetben vannak. Már félek bemenni a terembe, mert ezt minden egyes alkalomkor eljátsszák és közben suttognak, meg röhögnek rajtam, valamint az egyik óra után megkérdezte az egyikük, hogy mit gondolok a melegekről. Már nagyon kínos ez a helyzet! Mégis honnan tudhatnák, hogy meleg vagyok? Szeptemberben jöttem ebbe az iskolába, nem ismert senki. És miért csinálják velem ezt? Nem tudom már ezt kezelni, nagyon zavarba hoznak. Mit tehetnék?
2011. ápr. 25. 23:58
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mért nem tarthatnál szigort. Nem vagy következetes. Ha kiküldted már óráról, nehogy már az osztály hőbörgése miatt visszahívd. Így tudják, hogy nálad ezzel simán célt lehet érni. Nálunk közép iskolában volt egy töri tanár nő. Idősebb 60 körüli. Olyan szigorú volt, hogy paráztunk tőle. DE. Mire kijártuk a sulit ő volt az osztály kedvenc tanára, mert ha lassan is de rájöttünk, hogy nem ellenünk fordítja a szigorát, hanem értünk teszi. Legjobb szívvel a mai napig a szigorúbb tanárokra emlékszem vissza. Mert ott tényleg értéke volt egy-egy privátabb beszélgetésnek, vagy dicséretnek.

Ez kifogás, hogy nem általános iskola. Te tanár vagy, ő diák.

2011. ápr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
17%

Valószínűleg elég fiatal vagy,mert unokatestvérem(23 éves) Orosz tanárnak tanult,meg is van a diplomája,de mivel általános iskolában nem helyezkedett el,keresett más állást,amihez nyelv kell. Belátta ,hogy 15-18 évesek között semmi tekintélye nem lenne,már csak abból kifolyólag sem,hogy "bombanő".

Nem kel törődni velük,mert ha észreveszik,hogy vevő vagy rá,annál inkább csinálják.Ha van vállalkozó szellemű férfi barátod,kérd meg,hogy játsza el egy hétre,hogy eggyütt vagytok.Kissé gyerekes,de megoldaná a problémádat.

2011. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Lemaradt: 26F
2011. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim válasza:
Mielőtt bármit is írnék, ne szóljatok le a véleményem miatt.17éves vagyok,gimnazista,általánosba sose festettem a körmöm nem hordtam kihívó ruhákat stb...Bekerültem egy elvileg nagyon kemény és szigorú iskolába. És sajnos nem tudok attól elvonatkoztatni,hogy itt a suliba a tanárok a legnagyobb ribik. és akarva-akaratlanul már én sem tudok elvonatkoztatni attól, hogy ők mit engednek meg maguknak,amikor elvileg ők azok akik példát mutatnak nekünk.Szóval lehet úgy érzik, hogy amit te megengedsz magadnak azt ők is megtehetik.Igen-igen ő a tanár neki "mindent" lehet de ezt egy korombelinek sajnos már nem lehet megmagyarázni. Azzal szerintem vigyázz hogy barátiasabb viszonyt kialakíts velük, mert ha a barátnőjüknek tekintenek akkor már a felszólítást "parancsot" nem fogják tőled elfogadni. Legyél kemény és szigorú, lehet utálni fognak.Én ugy vagyok vele,ha egy tanár jól tanít jól magyaráz akkor nem bánom ha szigorú és sokat követel.Sajnos kevés az ilyen tanárom.:(
2011. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Na, van valami fejlemény, tanárnő?
2011. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2011. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
az igazgatónál jelentehted.az óra zavarásának ürügyével illetve azzal hogy bejelöltek.
2011. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim válasza:
egyszer miért ezt mondja a kérdező:Leszbikus vagyok, Aztan ezt: Mégis honnan tudhatnák, hogy meleg vagyok? - Most FAKE a kérdés, vagy csak én vagyok túl ostoba, hogy nem értettem:)?
2011. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
fake, mert baxik válaszolni a tisztelt kérdező
2011. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim válasza:
Gondoltam, de mi az, hogy egyszer leszbi, egyszer meleg? Mert " Mégis honnan tudhatnák, hogy meleg vagyok? " gondolom a nem a lánykák kérdezték tőle:D nem értem:D
2011. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!