Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám elutazik, hogy dolgozz...

Anyukám elutazik, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Jövő héten fog elutazni egy idegen országba dolgozni kb.1-2 évre.Azzal magyarázza hogy a családnak lesz így jó mert pénzt keres.De anya nékül 1-2 évig hogy lehet kibírni?Egyedül,egy idegen országban,semmi ismerős nélkül.13 évem alatt mindig apukámat szerettem jobban,mert anyu szigorúbb volt.Régebb belegondoltam hogy milyen jó lenne ha anyu nem lenne itthon és azt csinálnék amit akarnék.Hát ez most 200%-osan megváltozott.
2011. okt. 25. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Vigyázz, mit kívánsz, mert valóra válik!

Sokat nem tehetsz, majd hozzászoksz.

2011. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Gress ***** válasza:
25%
Azt kívánom hogy a világ ura legyek.Na vajon az leszek?
2011. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Tudom, hogy most nehéz, és belegondlni se nagyon mersz, hogy milyen lesz most nektek.

De próbáld meg pozitívan felfogni. Anyukád most utazgathat kicsit, világot lát, megismer egy tök más világot, sőt ráadásul nem utolsó sorban lesz egy jó fizetése. Egy év hosszú idő, de nem a világ vége. Sőt, talán ha megtetszik neki ott, még az is lehet, hogy az egész család kiköltözik.

2011. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan ebben a helyzetben vagyok. Annyi különbséggel, hogy én anyuval éltem 12 évig, apuval alig találkoztam. Közben terhes lettem, férjhez mentem. Nagyon nagyon nehéz, de muszáj kibírnom..:( Mondjuk nekem legalább itt a férjem, neked pedig az apukád:)

Ha gondolod írj privit:)

2011. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Várd meg amíg visszajön!
2011. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
Nem hogy örülnél, legalább lesz pénzetek!!!
2011. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudtok kimenni vele? :)
2011. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Gondolj arra, h most 1-2 évig rossz lesz, mert hiányzik, de utána meg jobb életetek lesz. Lesz pénz, lesznek lehetőségek és akkor már veled maradhat. Amúgyis skype-on nap mint nap tarthatjátok a kapcsolatot.
2011. okt. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Miért akarod anyukádat feldolgozni?
2011. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Én örülnék, ha anyám elutazna 2 évre.Béke és nyugalom lenne.
2011. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!