Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyukám? Nem hagy...

Miért ilyen anyukám? Nem hagy "élni"!

Figyelt kérdés

Folyamatosan piszkál mindenért. A legapróbb dolgok miatt is képes kiabálni. Ha olyan ruhát veszek fel, ami szerinte nem csinos, ordibál hogy öltözek át, vagy rendszerint pénzt kapok ha felveszem az általa kiválasztott ruhát. A barátaimtól tilt, nem is ismeri őket, de volt már rá példa, hogy úgy engedett el valahova, ha az egyik bnőmmel megszakítom a kapcsolatot... Elvárná hogy folyamatosan itthon üljek és tanuljak, ne járjak sehova, csak tanuljak... Folyamatosan azt szajkózza, hogy belőlem nem lesz senki, nem lesz diplomám, barátaim, férjem, családom, stb

Már teljesen lelombozta az önbizalmam is. Mit csináljak hogy kicsit normailzálódjon a helyzet?

Egy kétségbeesett 19 éves lány


2011. okt. 28. 11:54
 1/7 cirmos62 ***** válasza:
100%
Hát, 19 évesen már talán tényleg sok ezekből a tiltásokból, szabályokból. Egyébként úgy érzed, semmivel sem adsz okot ezekre a "piszkálódásokra'?
2011. okt. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LadyLee ***** válasza:
Költözz el: Ha ez nem megy, akkor bizony kénytelen vagy elviselni.
2011. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19 éves vagy... Gondolom nem véletlenül csinálja ezt anyukád (talán nem valami jók a tanulmányi eredményeik, netán fizetősön vagy). Ha nem tetszik, keress munkát és költözz el!
2011. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*eredményeid
2011. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sára04 válasza:
29%
szerintem ugy van mint a filmekben szokott.anyukákád fél hogy felnősz és nem foglalkozol vele ezért akarja hogy ne menny sehova hogy minél többet othon legyél mint kiskorodban.
2011. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Azzal lehet megcsinálni ezeket, aki hagyja is magát. 19 évesen már nem tartozik feléd felelősséggel. Állj a sarkadra, de ne légy tiszteletlen! Nyilván a javadat akarja. Jegyezd meg neki, hogy tiszteled, de ő is a te életedet, mert már nem ő az irányító.
2011. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd el Susan Foward- Mérgező szülők c. könyvét,és meg fogod érteni,hogy miért csinálja ezt veled édesanyád.(a könyvet le is lehet tölteni)

Amit most javasoltam,megváltoztathatja az életed.

Dettó ilyen anyám van,de mióta olvastam a könyvet,tudom kezelni.Hidd el megéri !

2011. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!