Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a barátnőm már...

Miért ilyen a barátnőm már hetek óta?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hete a barátnőmhöz alig lehet hozzászólni, ingerlékeny, mindenen felhúzza magát, sír, meg csomószor bunkó velem. Pedig amúgy nagyon szeret, tudom, csak mostanában lett ilyen. Most lesz 2 vizsgája jövőhéten és ideges, de ennyire azért nem szokott az lenni, hogy elsírja magát folyton és kiakad mindenen. Türelmes vagyok Vele, csak olyan bántó dolgokat tud mondani, meg nem lehet hozzáérni, ha már csak ráteszem a fejem a vállára, elkezd izélni, hogy hagyjam már békén most, utána meg mondja, hogy ne haragudjak, nem tudja mi van vele, meg megpuszilgat. Miért ilyen? És hosszútávon hogy kezelhetném? Együtt lakunk, szóval nem tudok nem a közelében lenni.

25/F


2011. ápr. 26. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
ne felejtsd el, h ilyenkor mindig benne van a pakliban, hogy félrekúr:)
2011. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát már csak nem
2011. ápr. 26. 13:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg összejöttek a dolgai. Lehet kikészíti a vizsgára való tanulás. Nem mindig ugyanúgy éljük meg azt sem. Próbáld meg most azt tenni, hogy ne bújj hozzá, ne te próbáld meg keresni a "társaságát", hanem csak legyél vele figyelmes, érezze hogy ott vagy, de ne te nyiss, hisz lehet rossz pillanatában kapod el és véletlen megbánt. Inkább várd meg, hogy ő próbálkozzon az ilyen apróságokkal.
2011. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

OFF

Fuckmeimfamous

Te aztán biztos a kapcsolatok "nagymesetere" lehetsz, hogy minden negativ viselkledésformából azt szűröd le, hogy megcsalásról van szó.

A stressz nagyon ki tud hatni egy párkapcsolatra, legyen az tanulás, munka, családi gondok.

Ilyenkor az ember nem azért nem akarja, hogy a párja közeledjen felé, mert megcsalja és bűntudata van.

Pfff...

Kedves kérdező!

Szerintem ne aggódj, majd ha túl lesz a vizsgákon és ellazul, olyan lesz, mint volt.

A legjobb, ha ilyenkor hagysz neki egy kis levegőt, nem "nyomulsz", nem erőlteted a bújást, de azért éreztesd vele, hogy mellette vagy és bármi van, hozzád fordulhat.

Idő és türelem, ez a legfontosabb ebben a helyzetben.

L/24

2011. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fuck...famous:

Tudjuk hogy téged mindenki megcsal, mert egy impotens ribancfarok vagy.

Ha nem értesz hozzá, inkább állj ki a főútra, is strihelj

2011. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Látom kitörölte egy női moderátor a hozzászólásomat:)

Akkor elmagyarázom miről is beszélek.

Megcsal a nőd, hazamegy,erre Te egy vacsorával várod.

Erre elkezdi magát rosszul érezni, hogy azt tette az előbb pedig Te most is ilyen jófej voltál.

Onnantól kezdve zavarni fogja minden egyes mozdulatod, mert megint eszébe juttatja, h mit is tett veled.

Egyébként meg nem a levegőbe beszélek, ebben van logika, ha tetszik nektek, ha nem.

Más hozzászólásban is elregéltem már, hogy nem azért állok így a dolgokhoz, mert megcsaltak , hanem mert nem tudom az ujjaimon megszámolni hány kapcsolatban élő nővel volt már dolgom.

Ez pedig még csak én vagyok, de van még két hasonló személyiségű barátom, mint én, akik szintén szeretnek tilosban járni és vannak érdekes sztorijaik.

Egyébként meg nem kell azt gondolni, hogy minden csaj lazán kezeli a megcsalást.

Nagyjából ennyi.

2011. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 molnardav ***** válasza:
Hisztis p*csa! Amikor nekem is voltak vizsgáim, akkor nem a páromon adtam ki a haragom. Csapd pofán, amikor hisztizik. :S
2011. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fuckmeimfamous

Látszik, hogy még az életedben nem volt normális kapcsolatod (amit a hozzászólásaid alapján nem is csodálok).

Az egy dolog, hogy te azokat a nőket pécézed ki magadnak, akik félrek*rnak a párjuk mellett, de ez nem azt jelenti, hogy mindenki ilyen, úgyhogy a sekélyes "tapasztalatodat" inkább tartsd meg magadnak ahelyett, hogy béna "tanácsokat" osztogatsz másoknak.

Egy elég bugyuta, de egyszerű példa a te esetedre:

Mondjuk szereted a bort.

Az üzletben a kannás bor a polcsor alján és legelején van, meg hát az a legolcsóbb, így ha betérsz venni egy üveggel, a kannásat választod, mert ahhoz jutsz hozzá legkönnyebben.

A minőségi borok attól még ott sorakoznak, csak éppen nehezebb őket elérni és sokkal drágábbak is.

szóval az egy dolog, hogy te mindig r*bancokkal kavarsz, de ez nem azt jelenti, hogy általánosíthatsz.

és mint írtam, gőzöd nincs, milyen egy normális párkapcsolat, szóval inkább ne okoskodj.

Köszi.

L/24

2011. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miert te talan mit csinalsz??okoskodol ugy, h neked meg egy szaros parkapcsolatod volt, gondolom nem tobb, de ha igen akkor is jo legyen ketto vagy harom.

Ez miert garancia arra, h a nok nem lepnek felre?vagy miert erzed magad olyan tapasztaltnak?

Attol, h te a baratodon kivul a kutyanak nem kellettel meg h frigid vagy az csak egy dolog.....

Egy ertelme ervet mondj, h miert ne lehetne az en verziom igaz?

2011. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ne legyél már primitív csezd, húzzál innen a trágár stílusoddal. Többieknek köszönöm.
2011. ápr. 27. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!