Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam meg?

Hogyan csináljam meg?

Figyelt kérdés

Nagyon zárkózott voltam az emberekkel mostanában (volt egy étkezési zavarom, nem szívesen beszélgettek velem/én se másokkal, úgy éreztem nem is szeretnek az emberek, stb)


Szeretnék nyitottabb lenni az emberek felé. Eddig mindig az osztályteremben ültem, játszottam mobilomon, vagy tanultam. Mások meg mindig a folyosón dumálnak, vagy a radiátornál. Hogyan legyek nyitottabb, közvetlenebb az emberek felé?

Miről beszélgessek velük? mer a tanárokról, dogákról már uncsi.

mit tegyek hogy szívesebben dumáljanak velem?


2011. ápr. 26. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Fogadd el magad
2011. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szüless meg újra...
2011. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hova jársz suliba?
2011. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dobd el a mobilodat, allj kozejuk, nem kell dumalni, eloszor figyelj, hogy ok mirol beszelnek. utana kapcsolodj a beszelgetesbe. Legjobb mikor az ember kerdez, figyelmes arra, hogy a masik mit mond, ne csak magadrol beszelj. Ha nem tetszik a tema, tanarok, dolga, vidd a szot mindennapos dolgokrol.
2011. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj velük beszélgetni, egy közös témáról! pl: számítógépek laptopok...! Ezek általában be szoktak jönni! Játssz velük! Nekem is volt ilyen esetem, 1-2 éve, báraz olyan volt, hogy még egyosztálykirándulást is kihagytam miatta! Csakhogy amelyik naplett volna az osztálykirándulás vihar volt, és én meg otthon voltam mivel nem mentem, de telefonáltak, hgy leeht hogy tanuli fogunk, úgyhogy menjek, de a végén nem talultak hanem filmet néztek projektoron! Átrakták a kirándulást későbbre akkor már jó idő volt és azon a napon se mentem! XD XD XD!!!! De tanultam belőle! Ne maradj így sokáig, használd a tanácsaimat, mert ha így maradsz kb 3-4 hónapig gúnyolni, piszkálni fognak, és az kellemetlen!
2011. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!