Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy csináljam?

Mit csináljak? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Szüleim nagyon konzervativak, nem engednek felnönni.Bármit csinálok, nekik nem jó, kisebb koromba sem tetszett nekik semmi amit csináltam, mindig meg akartak változtatni. Most 2o éves vagyok, egyetemen nagyon jó tanuló, de ez sem elég. Párkapcsolatba élek 4 éve, tervezzük az összeköltözést, de (anyagilag még nem állunk úgy) szüleim szerint k=rvaság , mert még nem vagyunk jegyesek, és azt sem akaeják h elkőltőzzünk hanem lakjunk velük, persze miután a párom mennzaszonya leszek.... szeretnék önálló lenni de igz nem megy. Kérlek adjatok tanácsot h min tudjak változtatni h szüleim elfogadják h szeretném saját életem élni.
2011. szept. 20. 19:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért :(
2011. szept. 20. 19:32
 2/9 anonim ***** válasza:
20 éves vagy. Bőrönd, elköszönés... (csak nem kötöznek meg, és tartanak majd fogva?) Én így tettem, azért írom ezt.
2011. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

NEHOGY A SZÜLŐKHÖZ KÖLTÖZZETEK!!!

:)

szépen leültök,párod is ott lehet esetleg, és megköszönöd hoyg felneveltek téged, ezentúl már a saját lábadon is meg tudsz állni és elköltöztök. hiába hisztiznek, egyszerűen nincs joguk beleszólni az életedbe.

persze ha nem az ő anyagi támogatásuk kéne a költözéshez mert akkor nyelhetitek az okoskodásaikat :/

2011. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a szülőkhöz költöztök akkor tönkremegy a kapcsolat mert mindenbe beleszólnának.A te életed.Ahogy betöltötted a 18at felnőtt lettél és te döntesz az életedről.Persze a szüleid szeretnék hogy úgy viselkedj még ahogy ők szeretnék,mert szeretnek és nem akarnak elveszíteni.
2011. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de nem ilyen egyszerü. Nem tudok velük semmit megbeszélni, mert apumtól nagyon félek, mert mindig ordit, söt nem 1szer meg is vert, anyumnak meg nulla szava van.... Régeben apum azt mondta h ha elköltözzok nem is fog velem beszélni.. Már épitettek nekünk 1 házat is... tudom h beszari vagyok, és megérdemlem ahogy velem viselkednek, de lassan belebolondulok :(
2011. szept. 20. 19:42
 6/9 anonim ***** válasza:
házat építettek? hol? közel hozzájuk?
2011. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a telken ahol lakunk :(
2011. szept. 20. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm járt úgy, hogy az anyósék telkére épített házba költöztek. Meg van a hátránya és az előnye is. Sajna minden nap átmegy az anyósa "beszélgetni" ( kritizálni), de mikor megszületett az unoka, legalább bármikor a közelben volt, rá lehetett bízni. Így a barátnőm nyugodt szívvel vissza tudott menni dolgozni. Nem kellett 2 évesen bölcsibe adni a gyereket. Anyósát, pedig a saját fia beszélte le a napi átjárásról.
2011. szept. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
talán, ha ott fogtok lakni, idővel látják majd a szüleid, hogy nem kell annyira aggódniuk érted, már más vigyáz rád. Ha akkor is ennyire rád telepednek, akkor viszont kész tények elé kell állítani őket és költözni.
2011. szept. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!