Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy Dél-Amerikai...

Összejönnétek egy Dél-Amerikai fiúval?

Figyelt kérdés

Már 7. éve hogy itt él Pesten, 1éve ismerjük egymást, szüleim nem ellenzik csak rám kötötték, ha bármi nem helyén való történik hagyjam az egészet.

Szórakozni nem jár egyikőnk se, Ő őrzi az indián hagyományait mondhatni ez a dolog vitt engem közelebb hozzá, Ti a szívetekre vagy szüleitekre hallgatnátok?


2011. ápr. 26. 18:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Így is eléggé a szívemre hallgattam már$$:)

Te is hallgass a szívedre!

Ha nem lenne senkim,akkor igen:)

Amúgy van valakim ÉS ÖRÖKKÉ IMÁDNI fogom$$

2011. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Persze! Összejönnék vele. :)
2011. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

"Ő őrzi az indián hagyományait"


magyarán cigány, én hagynám az tuti

2011. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne? Gombos Edina is beleszeretett Alberto-ba, a kubai fiúba, persze ez Közép-Amerika, de mindegy:D
2011. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Fogós kérdés.. indiánokkal szemben egyáltalán nincsenek tapasztalataim, sem jók, sem rosszak. Nekem a külföldi fiúkkal annyi a gondom, hogy általában mindig mindenki hazavágyik egy idő után, és ha együtt maradtok, el kell döntenetek, hol szándékoztok élni. Márpedig egyikőtök mindenképp távol lesz a hazájától és családjától..
2011. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
18:45 Úristen, hogy lehet ennyir buta? OMG ez már fáj
2011. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

""Ő őrzi az indián hagyományait"

magyarán cigány, én hagynám az tuti"



Mitől cigány az indián???? te nagyon hüle

2011. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Hogy az indián mitől cigány? Na hát nem kezdem el taglalni, de kb egy és ugyanaz
2011. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Perszehogy :)
2011. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Persze, hogy összejönnék vele a helyedben. (Mondjuk én kulturális antropológiára készülök, szerintem egész nap a kultúrájukról faggatnám :))


Kedves 73%-os 18:45-ös. Az indián meg a cigány mióta ugyanaz? Ez azért sok mindent elárul a műveltségi szintedről...

2011. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!