Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy rokonotok...

Összejönnétek egy rokonotok VOLT barátjával? (Természetesen nem azt kérdezem, hogy elvennétek-e tőle, hanem azt, hogy például már 6-7 éve szakítottak, és így összejönnétek vele? )

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2011. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek,de azt kifelejtettem a kérdésből,hogy legyetek szívesek megindokolni a válaszotokat!Köszönöm!
2011. júl. 25. 13:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fellobbanna a szerelem, ez nem lenne kizáró ok.
2011. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Van párom, de ha tegyük fel nem lenne, akkor természetesen, ha egymásba szeretnénk, megértenénk egymást, ő lenne az az ember, akivel boldoggá tudnánk egymást tenni, a rokonommal meg már tényleg semmi nem kötné össze érzelmileg.

Nem értem, egyáltalán ez miért kérdés?

2011. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A testvérem volt barátjával nem, de a távolabbi rokonok nem lennének kizáró ok.

Ha ugyanis mindenkit kizársz, aki vagy rokonnak, vagy barátnak/ismerösnek volt valami módon kapcsolata (akár együttjárás, akár "kiszemelt partner"), akkor gyakorlatilag semmi esély valakit találni.

Ezen kivül ha egy kapcsolat le lett zárva, attól kezdve nem érvényes visszamenöleg - ha vége van, akkor mást nem kell, hogy korlátozzon.

2011. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nem, mert az én elveimbe ez nem férne bele. Sem barát, sem családtag vagy közeli ismerős volt párja a szememben nem számít férfinek ebben az értelemben.
2011. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

ma 13:38 vagyok

Ja, az indoklás: Előfordul néha az életünkben, hogy olyannal jövünk össze, akivel aztán nem működik. A fenti esetben a rokon és a volt barátja is így járt. Van ilyen.

Most akkor emiatt a tévedés miatt szalassza el a talán életre szóló boldogságot ő is, én is, a rokonomnak meg legyen egész életében bűntudata, hogy ő állt közénk?

Valami buta, félreértelmezett tisztességnek hitt mártírkodással tegyem tönkre kettőnk életét és okozzak bűntudatot a rokonomnak? Ugyan-ugyan!

2011. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 13:38-assal. Amennyiben komoly kapcsolat alakulhat ki köztünk, és a rokonnal, baráttal már régen vége a kapcsolatuknak, ez nem akadály. Véleményem szerint nem ebben kell elveket követni, ezzel nem bántunk senkit.
2011. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tenném, csak ha nagyon fontos nekem az illető, netán nagyon szerelmes volnék belé.

Egyrészt a rokon "levedlett" párja nem kellene, másrészt nem szeretnék kölcsönös összehasonlítgatásokat. A rokonom viszonya a dologhoz szintén számítana, mert ha mindegy neki, akkor alig számít, hogy valaha együtt voltak.

Mindez csak az én személyes hozzáállásom egy efféle szituhoz.

Ezek ellenére köztetek működhet a dolog, akár még életed párja is lehet az illető. A legjobb, ha nem hallgatsz senkire, akárhogy is döntesz.

2011. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a szerelem kialakulása lenne inkább "probléma".


Mert valószínűleg nem tekintenék (vagy próbálnék nem tekinteni) férfiként az illetőre.


De ha mégis bele szeretnék, mert annyira összeillünk, stb-stb... akkor nem mondanék le róla emiatt.

2011. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!