Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy gyerekes...

Összejönnétek egy gyerekes apukával?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy van egy 31 éves férfi, akinek egy gyönyörű 5 éves lánya van. Nagyon kedvelem a férfit, viszont félek, hogy a volt neje közbeszól majd, meg a gyereket is ellenem hangolja, stb...

Ti mit tennétek a helyemben? Nem miattam mentek szét, már 1 éve elváltak.

22/N


2011. okt. 31. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, egy próbát megér. A gyerek, ha érzi, hogy szereted, és nem akarsz az anyja helyébe lépni, akkor ő is úgy áll hozzád. Ne ettől tedd a kapcsolatot függővé, hogy "de mi lenne, ha majd...".
2011. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Kedves első! 2. vagyok. Ez nagyon aranyos volt. Most is úgy lehet, ahogy eddig. Bal oldal, menü téglalap alja. alulról a 2. sor: új kérdés.
2011. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
köszi :)
2011. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha senki nem jönne össze gyerekes apukával, akkor ezek a pasik örökre egyedül maradnának, csak mert van a hátuk mögött egy elszúrt házasság gyerekkel?

Ne foglalkozz te ezzel, ha szimpi a pasi, ne szalazd el! Az én páromnak is van kislánya, 2 éves volt amikor velem összejött. Soha, semmi problémánk nem volt emiatt.

2011. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Látom, ahogy a kislány rámnéz, hogy sejtem, hogy már az anyja telebeszélte.
2011. okt. 31. 20:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Én összejönnék vele. Vagyis engem nem zavarna, ha pasimnak van már egy gyereke.
2011. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy próbát mindenképp megér! Én belementem egy ilyen kapcsolatba 7 évvel ezelőtt, és mai napig nagyon boldogok vagyunk!


Viszont hazudik, aki azt mondja, hogy nem lesznek problémák. Nálunk is voltak, a volt neje mindent elkövetett, hogy szétmenjünk, nem adta oda a lánykát, mert én is velük vagyok... vissza akarta hódítani a pasit... és még sorolhatnám... :(


Szóval, nagyon fontos, hogy egyből meg tudjátok beszélni, ha probléma adódik és akkor minden akadály leküzdhető.

Sok boldogságot kívánok, ha úgy döntesz, hogy belevágsz!

2011. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem.

Nem szeretnék saját gyerekét, de más gyerekét sem.

Viszont látom neked nincs kifogásod ellene, tehát ha a te helyedben lennék belevágnék.

2011. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék össze olyannal akinek már van gyereke. Az a férfi gyerektartást fizet stb, én nem szívnék miatta, és lehet lehurrogni, de miért ne lehetne egy nő olyan férfi mellett akinek ő szülhet először gyermeket. Az más mikor már egy 30-as korosztály keveredik össze, elvált apák és anyák, nekik már nem sok válogatni való van.
2011. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálam nem lenne akadálya. Sogornőmnek sem volt az, összejött egy elvált pasival akinek van lánya már 10 éves, ráadásul kis faluban laknak elég gyakran összefut a volt feleséggel. Neki szerintem semmilyen akadálya nincsen a dolognak, eszébe sem jutott, hogy a gyerekkel vagy a volt feleséggel foglalkozon, mondjuk Ő elég érzéketlen halvérű nő.

szerintem meg kell próbálni, mert ha nem teszed akkor mindig bánni fogod. Az idő meg úgyis eldönti, hogy mi lesz. Próba szerencse!:)

2011. okt. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!