Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülői engedély nélkül mehetek...

Szülői engedély nélkül mehetek pszichológushoz? 17L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
miért ne mehetnél?
2011. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
IGEN!Mehetsz! Pl ha van az iskoládba iskolapszichológus akkor nyugodtan menj hozzá.
2011. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ha jól tudom igen.nem akarsz szólni a szüleidnek?
2011. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Persze,hogy mehetsz!Én is voltam!
2011. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Na végre valaki aki nem gondolja, hogy ha pszihológushoz megy akkor bolond. Megdicsérlek kedves kérdező.
2011. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék szólni anyáméknak. Úgy látják, hogy minden rendben van, pedig majd' szétszakadok legbelül.

Szerintetek ha az ofőmet megkérem, hogy ne szóljon anyámnak, akkor nem fog? (elég gonosz szokott velem lenni...)

2011. ápr. 27. 19:03
 7/15 anonim ***** válasza:
suliba kértek papírt anyu aláírásával..oo
2011. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az ofőnek semmi köze hozzá! Nem is kell tudnia róla, bemész a sulipszichológushoz, és kész. Ha meg a sulipszichológus elkotyog valamit az ofődnek, akkor úgy beperelheted, hogy egy életre eltiltják a szakmájától (kivéve, ha olyan miatt mondja el, hogy mondjuk a testi épségedről van szó, de még abban se vagyok biztos). Szóval megbízhatsz benne...

17/F

2011. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyébként én pl. elmondtam a szüleimnek, hogy néha be szoktam menni a sulipszichológushoz, erre ők rögtön hogy hú beszélni akarnak vele, hogy mi baj van, be is mentek, erre kb. kizavarta őket, hogy amit ott beszéltünk, az csak kettőnkre tartozik :D Szal sztem tényleg megbízhatsz bennük.

17/F

2011. ápr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy nincs a suliban pszichológus...
2011. ápr. 27. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!