Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek belevágjak? Van...

Szerintetek belevágjak? Van valami kis esély vagy teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, elég régóta és most már egyre inkább a másik tudatára adjuk, hogy mi is a helyzet.

Én azonban kétségek között őrlődök, nem tudom bele merjek-e vágni, mert egyrészt idősebb nálam (nem 2-3 évvel) másrészt pedig nagy csajozós típus..

A kor még annyira nem is lenne probléma, azon túl tudnám tenni magam valahogy.. Viszont az nagyon zavar, hogy szinte mindenki azt mondja róla, hogy 'ja, neki ki nem volt meg?'..

Én komoly kapcsolatban gondolkozom mindenféleképpen és tudom, hogy nagyon tudnám szeretni viszont felesleges csalódást és nehéz hónapokat meg nem akarok magamnak.


Mi a véleményetek, meg tudna változni, ha esetleg érezné, hogy mennyire szeretem és esetleg ő is viszontszeretne?


Ha esetleg volt valakinek hasonló kapcsolata, leírhatná mi lett a végkimenetel, mert érdekelne nagyon. :)


2011. ápr. 27. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer láttam egy kutyát, amelyik szalonnává változott.
2011. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Max. fél évig tud az ilyen emberke megváltozni, vagy ha nagy trauma éri az ilyeneket. De szerintem keress valaki jobbat nála, aki nem d.g meg boldog-boldogtalant.
2011. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapszabály: SOHA!!! ne kezdj úgy egy kapcsolatot, hogy majd te megváltoztatod.

Vagy elfogadod olyannak, amilyen, vagy bele se kezdj, mert nem fog menni.


A helyedben a tudtára adnám, hogy komoly kapcsolatban gondolkodom, úgyhogy nem adom könnyen a "bőröm".

Ha nem akar mást, csak hanyatt vágni, akkor le fog tiplizni.


Ideig-óráig mindenki tudja tettetni, hogy másmilyen, de sokáig nem.

Van, hogy megváltoznak az emberek, de elég ritka.


A helyedben igyekeznék kiverni a fejemből, sokkal valószínűbb, hogy csak egy újabb rovás lennél az ágy lábán, mint hogy a végén boldogan éltek, amíg meg nem haltak.

Lehet, hogy nem most lépne félre, meg nem jövőre, hanem mondjuk mikor már van két gyereketek, de az ilyen férfit (és nőt) mindig hajtja a vére.


Ha már nem is fiatal, akkor még valószínűtlenebb, hogy valaha változni fog. Lehet, hogy neked ez most abszurd, de őt már több szép nő szerette nagyon, és értük se változott.

2011. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amúgy igen volt ilyen kapcsolatom. másfél évig tartott, a végkimenetel az volt, hogy kikészített, megalázott, most már vagy fél éve nyalogatom a sebeimet, mert nem tudok megbízni senkiben sem.. szal, ha lelkizős típus vagy, hagyd az ilyen férgeket szabadon.
2011. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Mi pont erről beszéltünk ma technikaórán(!) :

tökmindegy, kit választasz, szeressétek egymást, de a partnert nem tudod megváltoztatni, ha csak ő nem olyan elszánt, hogy ÉRTED megváltozna.

2011. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. minden ember minden kapcsolatban másképp viselkedik

viszont

2. kibújni a bőréből senki nem tud, és nem is várható el


Vagy szereted olyannak, amilyen (csajozósnak!) vagy nem. Nem "beletőrödsz" és szendvedsz, hanem szereted. Nem mindegy. Ha ezt nem tudod (ami egyébként érthető), akkor nincs jövője a dolognak.

2011. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom próbáld meg. Persze csak úgy hogy megpróbálod kicsit lazábban felfogni. Ha mégse válna be, legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad. az én párom 8 évvel fiatalabb nálam. Én is úgy ismertem meg, hogy csajozós típus, és emiatt ( meg a kora is közrejátszott) eleinte nem akartam tőle semmit. aztán egyszer csak úgy döntöttem, miért ne? Legfeljebb nem jön össze. Kellemeset csalódtam benne:)
2011. ápr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!