Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély a kapcsolatra vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély a kapcsolatra vagy reménytelen? (Hülyeségeket hanyagoljuk légyszives )

Figyelt kérdés
Van egy lány aki régóta tetszik nekem , tavaly nyáron ismertem meg ,azóta találkozgatok vele, ilyenkor volt egy kis mosoly szünet is , május óta beszélek és találkozgatok vele viszont sajnos van barátja , beszélgetéseinkben sokszor esik szó a gyerekekről a házasságról és az életről amiben velem is lenne hajlandó tartani . rengeteget gondolok rá és egyszerűen képtelen vagyok őt kiverni a fejemből , de sajnos az érzelmeimet nyíltan nem merem neki megmondani , csak kisebb célzásokkal . mi tévő legyek?
2011. júl. 25. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor ne a fejedből verd ki, verd ki máshonnan.


Állj ki mellette, várj, ne akard szétrobbantani a kapcsolatukat. Várj, várj... Ha vége lesz a kapcsolatuknak (lehet, hogy nem lesz vége, vagy max. sokára...), akkor vigasztald meg. Utána mondd el neki, hogy szereted, és csak rá vártál.

2011. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt az életben való veled tartást hogy érted?

egyébként, ha van barátja, és ilyenekről beszélgetsz vele, akkor te is neki egy barátja vagy(mármint nem pasija hanem haverbarát érted:) )


egyébként mondd el neki mit érzel!, mert ha sokáig húzod neked lesz rossz, sajnos tapasztalatból mondom.

mondjuk ha van barátja lehet várhatnál, de nem ismerem, nem tudom hogy reagálna

2011. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mondd el amit érzel! Hátha ő is úgy érez! Egy lány biztos,hogy nem mondja el az érzéseit,én is lány vagyok tudom h mit beszélek. Szóval mindenképpen beszélj vele,sokat nem veszíthetsz!:)
2011. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy úgy fogja lereagálni a dolgot hogy én szét akarom őket szakítani , és ha ez így lesz elég reménytelen lesz onnan a helyzet. :/
2011. júl. 25. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Várj, amíg nem mennek szét maguktól, ne mondd el neki.
2011. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyat nehogy mondj, hogy szereted, de azt igen, hogy nagyon tetszik neked és ha nem lenne kapcsolatban járnál vele. A többi rajta áll. Ha megfordult a fejében hasonló szakítani fog a barátjával, ha nem akkor tovább tudsz lépni. Kár várakozni egy nőre, ha nem biztos a kapcsolat.

26F

2011. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!