Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet túlélni a szakítást?

Hogyan lehet túlélni a szakítást?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt,1 éve költöztünk össze,az ő házában lakunk(szülei 2 éve mindketten meghaltak). Mindketten huszonévesek vagyunk,ő 2 évvel fiatalabb mint én. Mindig is voltak vitáink,legtöbbször abból,hogy ő állandóan úton van,és nincs ideje rám,de ezek mindig olyanok voltak,hogy 2 óra múlva el is felejtettük,és egymás karjában voltunk újra. A legutóbbi veszekedésünk egy hete volt,és nem is igazán békültünk ki,egészen tegnapig tartogattuk a haragunkat. Viszont este közölte velem,hogy gondolkozott a dolgokon,és rájött,hogy ő még fiatal,és nem akarja elkötelezni magát,még bulizni szeretne,élni,és a haverokkal lógni kötetlenül. Pedig ő aztán sosem volt az a bulizós fajta,fiatal kora ellenére mindig is komolyabban gondolkodott,mint a haverjai akiknek egynek sincs komoly kapcsolata buliznak,isznak,drogoznak heti 2-3 alkalommal,és a drogot leszámítva belerángatják most már a (volt)páromat is. (Teszem hozzá,semmi bajom nem volt azzal,hogy heti egyszer elmegy a haverjaival kikapcsolódni.)

Mikor rákérdeztem,hogy képes azért eldobni az egész kapcsolatot,mert így nem illik bele a haveri körbe,akkor már azt mondta,hogy nem csak azért,hanem már nincs meg az a vonzalom se,és nem is érzi azt,hogy annyira szeretne. De én ezt nem akarom elhinni,mert még az egy héttel ezelőtti veszekedésünk előtt is,állandóan ölelgetett,csókolgatott,és volt hogy napi 2-3 alkalommal is szexelni akart.

Mondanom sem kell teljesen összezuhantam,mert én még most is úgy érzem,hogy szeretem. Egész éjjel sírtam,most meg olyan gyengének érzem magam,hogy még felállni is nehezemre esik. Talán a héten haza is költözök,de nem tudom hogy fogom kibírni. :(


Hogyan lehet ezen gyorsan túltenni magam? Hogyan tovább? Semminek sem látom értelmét,úgy érzem,hogy többé semmi sem fontos. :(


2011. ápr. 28. 11:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kutyaharapást szőrével, mi mást lehene tanácsolni?
2011. ápr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2011. ápr. 28. 11:20
 3/18 anonim ***** válasza:
Közhely: idővel minden könnynebb lesz...
2011. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

szegény... :( nagyon sajnálom

sajnos ilyenkor túl sok dolgot nem tudsz tenni

én sokat sírtam, és sokat voltam egyedül, hogy nyugodtan át tudjam gondolni a dolgokat, egyre jobb lett

máskülönben ha nem bírod a magányt (mert sokan nem bírják) akkor minél több programot csinálj barátnőkkel, anyukáddal stb

nagyon fontos, hogy célokat tűzzél ki magad elé, különben nem fog menni!!! amiket el akarsz élni azt tűzd ki és egyre jobban leszel, ha megvalósítod őket

állj a lábadra, egy pasi miatt ne omolj össze!

(mondtam ezt én..)

kitartást!

2011. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mások szerint kőszívű vagyok, mégis 2 évembe került, hogy teljesen túltegyem magam az exemen. Ma már csak aegy emlék.

Csak az idő segíthet. Ne is reménbykedj, hogy van más !

2011. ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ez szomorú, sajnállak. Én 6 évig voltam együtt valakivel akit elhagytam mert élni akart( habár utálom ezt a kifejezést). 3 év kellett hozzá, hogy úgymond túl tegyem magam rajta. 3 év után vissza akart jönni hozzám, de akkorra már a szerelem elmúlt részemről, ő pedig a mai napig engem akar. Hosszú idő kellett míg fel tudtam dolgozni, ráadásul mi minden nap láttuk egymást, közel lakunk , így még nehezebb volt. Szenvedtem piszkosul és nagyo nem voltam boldog. Idő kell mindenhez. Ez tudom közhely de igaz. Nagyon sok idő. És próbáld magad lefoglalni vmivel. Keress új társaságot. Szerencsére én azóta boldogan élek 1,5 éves kapcsolatban, akire a neten találtam rá, mivel nem vagyok bulizós fajta, és én nem mozdultam ki ezelőtt e és a szakítás után se. Így maradt a net. De mára már hálás vagyok magamnak hogy léptem, bár hamarabb kellett volna nem kellett volna várnom 6 évig. Kitartást, légy erős!

24L

2011. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát, pedig sajnos úgy tűnik, ennek vége. :(


1, Adj magadnak egy kis időt, 1-2 napot, amikor kisírod magad, sajnálod magad, stb.


2, Utána viszont keress valami elfoglaltságot, ami leköt annyira, hogy ne ezzel foglalkozz egész nap.


3, Ahogy valaki írta is már, keress új célokat. Lehet, nem lenne okos dolog rögtön pasizni, inkább találd ki, hogyan lehetsz most egyedül boldog, tegyél olyan dolgokat, amikre eddig nem jutott idő/lehetőség. Tedd, ami boldoggá tesz, foglalkozz magaddal.

Legyél a barátaiddal, szórakozz, egyél csokit, ha ahhoz van kedved, stb.


Idővel tényleg jobb lesz...

2011. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem tudod mit jelent a mondás?

Másik pasi lesz a megoldás.

2011. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki eddig válaszolt a vígasztalást,és a jó tanácsokat.

Másik pasira még csak gondolni sem tudok. Ne is reménykedjek abban,hogy meggondolja magát? Azt mondta reggel,mikor elment,hogy délután még átbeszéljük az egészet. Meg különben is mi ez a szöveg,hogy még élni akar? Ez csak arra vonatkozhat,hogy más nőkkel akar lenni,nem?

2011. ápr. 28. 11:43
 10/18 anonim ***** válasza:
Áhh dehogy. Horgoló szakköre szeretne járni, emiatt nem férsz bele az életébe.
2011. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!