Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogom túlélni a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogom túlélni a szakítást?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, hogy szeretem-e vagy már csak ragaszkodok hozzá és az emlékekhez, nem tudom, de azt igen, hogy ennek véget kell vetnem, és ha nem most akkor nem tudom mikor lesz rá még egyszer lelki erőm. Nem tervez velem jövőt és nem is akar megállapodni 30, én 24, de de nem várhatok a végtelenségig. Félek, hogy egyedül maradok és hogy már más férfihoz nem lesz kedvem sose, de annyira ismerem magam, hogy egy szerelmet velem csak egy másik tud feledtetni. Azt is tudom, hogy belepusztulok, ha meglátom őt egy másik lánnyal de biztos hogy fogom látni. Az eszem tudja, hogy abba kell hagyni, de ha jön hozzám és meglátom a szívem megfog szakadni és nem tudom sírás nélkül, hogyan fogom kidobni. Valaki adjon lelki erőt vagy motivációt mert nem bírom felhívni és azt mondani neki, hogy jöjjön le hozzám mert beszélni szeretnék vele. Lehet, hogy végig se fog hallgatni, de nem akarok haraggal elválni, sőt egyébként sem akarok, de muszáj! Nem halogathatom tovább.
2011. aug. 31. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele, és töröld ki az életedből (mobil, msn, levelezési lista, minden)


Aztán ne gondolkodj rajta, csak hagyd, hogy teljen az idő, te meg foglald el magad valamivel.

2011. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 napietus ***** válasza:
100%

gondolj arra, hogy ha halogatod, csak rosszabb lesz, és minnél előbb túl vagy rajta, annál jobb. fogd fel úgy, mint egy vizsgaszituációt. túl kell rajta esni. csak ez most olyan szerencsés vizsga, hogy nem lehet rajta megbukni :) mert végülis mi baj történhet? semmi a világon. csak 1 kis rossz érzés.


amúgy meg fogalmazz egyértelműen, határozottan és szabatosan. nem kell nagy feneket keríteni, minnél egyszerűbben mondod el, annál hamarabb túl leszel rajta.

2011. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:29


Ezt egyszerű mondani...ez nem csak úgy megy hogy fogom és kitörlöm mindenhonnan.

Kérdezőnek meg annyi hogy szerintem dobjátok fel valamivel a kapcsolatot szerintem akkor még menthető,nem kell belefeküdni és bele kényelmesedni fel kell korbácsolni a dolgokat és tűzet vinni bele,ezért minden nap meg kell dolgozni keményen és nem el menekülni...ahogy a legtöbben teszik..

2011. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 napietus ***** válasza:
itt nem a tűzzel van a gond, hanem hogy nem vele tervezi a srác leélni az életét, ő meg szeretne már megállapodni. tehát innentől csak húzzák egymás idejét.
2011. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Keltsd fel az érdeklődését valamivel,tegyed féltékennyé hogy ne érezze magát kényelemben,gyújtsál benne tűzet,tudom a féltékennyé tétel nem szép dolog de ilyen esetekben ki ugrasztja a nyuszit a bokorból és ha úgy reagál hogy besértődik akkor már úgy is mindegy mert véget akarsz vetni a dolognak,de így hátha sikerül egy kis tűzet elő csikarni belőle,nem az a megoldás mindig hogy lelépek,sokan ebbe a hibába esnek de tenni nem akarnak érte én így látom...
2011. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi azt elkerülte a figyelmem hogy nem tervez veled,akkor szépen intsél pápát neki,soha ne várjál másra mert az élet nem véges....
2011. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én már ebbe annyit belefektettem és mind hiába, belefáradtam abba, h ő nem akar tenni semmit az érdekünkben, én meg belepusztulok így is úgy is.
2011. aug. 31. 13:52
 8/8 napietus ***** válasza:
dehogy pusztulsz bele, hagyjuk már! önsajnálat nem segít, csak ront a helyzeteden.
2011. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!