Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell túlélni a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell túlélni a szakítást?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem a páromat és nem akarok mást csak őt. úgy érzem megbolondulok annyira sz@r! :S
2011. ápr. 14. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

19

áhh folyton sírni tudnék, nem bírok beletörődni:(

2011. ápr. 14. 21:41
 3/13 anonim ***** válasza:
hát én személy szerint sehogy. 2év 2 hónapra szakítottunk és most újra együtt. 2évből minden nap ugyan úgy fájt, ugyan úgy sírtam. tehát nekem sehogy. Nekem ő kell csak
2011. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szar, velem 6 hónapja szakítotott, esküszöm neked, egyre sz@rabb... Először azt hittem, csak az eleje nehéz, de ha tényleg szereted, és életed legnagyobb szerelmét vesztetted el+ ragaszkodó típus vagy, akkor lehetetlen. De általában ha az egyik fél még ilyen mértékben érez a másik iránt, akkor azért amásiknak se lehet olyan közömbös a dolog:)

Sok sikert a visszaszerzéshez! :D

2011. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy az ilyen kérdésre mindig olyan válaszok jönnek, hogy sehogy, én is épp átélem, vagy jönnek a tipikus közhelyes tippek, amik csak annak jönnek be, aki nem is igazán szerelmes.

Csatlakozom az első csoporthoz. Közel 6 hónapja fogalmam sincs, hogy hogy kellene élni. Csak vegetálok, pedig nem vagyok már tini =(

2011. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
foglalkozz magaddal, kösd le magad ami érdekel, dolgozz/tanulj merülj bele! ne gondolj rá ahogy tudod ne.. ha késznek érzed magad egy kicsit is ismerkedj, ha nem is lesz belőlük semmi legalább tettél még egy lépést előre.. később jobb lesz : )
2011. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
nagyjából úgy mint Bear Grylls!
2011. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nehéz, sőt inkább nem lehet tanácsot adni, mert minden ember máshogy viseli. Engem pl nem hat meg a szakítás, könnyen túlteszem magam rajta.


kitartást

21F

2011. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincs rá jó recept, de én mindig arra gondolok, hogy nem ő volt az igazi! Bármennyire is beleestem és megszerettem, ha neki nem számítok, nem vagyok fontos, akkor nem ő az igazi..

A közhelyekben is van valami, legalábbis abba, hogy ne zárkózz be, élj, szórakozz, legyél a barátaiddal, foglald le magad.

2011. ápr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:10

"nagyjából úgy mint Bear Grylls!"


ez hatalmas :). én is padlón vagyok most egy lány miatt, de pl. az ilyen kis iróniák segítenek túltenni magamat rajta. esetleg olvasd el ezt az oldalt: [link] .


üdv, és kitartás!

31/f

2011. ápr. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!