Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítse*ek! Teljesen leépült...

Segítse*ek! Teljesen leépült körülöttem minden?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy 2 éve itthonról dolgozok 10-től 4-5ig kb. Először azt hittem milyen jó lesz, nem kell korán kelni, elviselni a fúrásokat a munkahelyen. De mostanra teljesen kikészültem, sokszor napokig nem szólok senkihez, szól a rádió egész nap különben megőrülnék. A barátnők is kikoptak lassan, már csak 1-2-vel találkozok hétvégente.. :(( Szerintetek mit csináljak? Keressek bejárós munkahelyet?
2011. ápr. 28. 13:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Igen keress, a mostani helyedre meg intézz be engem kérlek:D
2011. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
69%
Szereted az állásodat? Vagy már az sem tetszik annyira.
2011. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az állást szeretem, meg jól is fizet, csak nem bírom, hogy nincs körülöttem semmi élet.
2011. ápr. 28. 13:30
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha 4-5ig dolgozol, utána nem lehet élni? Menj sportolni, vagy valamilyen szakkörre, vegyél egy kiskutyát, aztán járj vele kutyás társasába, stb stb, annyi lehetőség van. Szerintem ne hagydd ott a munkád, megbánnád, mikor elkezdene csesztetni egy idióta főnök.
2011. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
És ha vállalnál plusszmunkát és hívnál valakit magad mellé?
2011. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Mit nem adnék ha otthonról dogozhatnék!!!!!!! Ez minden álmom...
2011. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%

Bocsi sz offért!

Mit dolgozol pontosan? Egy ideje otthoni munkát keresek, de idáig nem találtam semmi normálisat...

2011. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Én is nagyon szeretnék. Szerintem sokan irigyelnek, ne hagyj ott egy ilyen munkát egy pillanatnyi dili miatt. Jobb ha tudod, ha más helyre mész dolgozni se biztos( sőt) hogy annyi barátot fogsz találni. Ez már nem iskola, ide nem barátkozni járnak az emberek, midnenki örül ha elvégzi a kis dolgát, aztán siet haza a családjához.
2011. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

Ha otthon dolgozhatnék, akkor nem csak abban a 2-3 órában látnám a gyerekem, amikor hazaesek a munkából. De jó is lenne...

Kérdező, nagyon becsüld ezt meg. Ma még nem hiszed el, de később talán majd áldod ezt a helyzetet.

2011. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Jaj, egyetértek az előzőkkel. Mit dolgozol pontosan?
2011. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!