Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan kérhetnék segítséget...

Honnan kérhetnék segítséget gyorsan? Nincs senki körülöttem, csak szerda délután lesz alkalmam beszélni valakivel.

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 03:01
 1/9 A kérdező kommentje:
:'(
2010. aug. 3. 03:05
 2/9 anonim ***** válasza:
mert mi a bajod?
2010. aug. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon félek. Rettegek. Nem tudom mitől, de én ebbe bele fogok őrülni.
2010. aug. 3. 04:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Most már reggel van, nem kell félni.
2010. aug. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De még most is, egyre jobban. :'(
2010. aug. 3. 05:31
 6/9 anonim válasza:

De mondd el,hogy mi a baj.Írd le légszíves bővebben.

Egy ötlet:próbáld lefoglalni magad,és elterelni a gondolataidat.Menj ki a szabadba,sétálj,mozogj egyet.Ez bizt használni fog.Hívd el a barátaidat(ha alkalmad van rá)valahova.pl:csináljatok közösen programokat.Remélem segítettem.Szia:D

2010. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Piás üvegtől és egy doboz cigitől lenyugszól, nem garantálom hogy nem fogsz rettegni, de csak kibirod szerdáig ezzel a terápiával. Nézz sok filmet és sorozatot a gépen. Ha nem mondo el hogy mi a bojod, nem tudunk segíteni. :S
2010. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A gyorsant azt nem ígérem, de addig is:


psyche.hu

2010. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha ez többször is megismétlődik, menj el orvoshoz. tudomásom szerint ezt pánikbetegségnek hívják, és elég súlyossá is tud válni, pl nem bírod majd a fényt, stb.
2010. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!