Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos emberek! Ti mivel...

Magányos emberek! Ti mivel ütitek el az időt? Mit csináltok szabadidőtökben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 14:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
verseket írok,gitározok,rajzolok,kézműveskedek,olvasok...minden ami nyugalom és kikapcsolódás:) de vannak barátaim :) csak szeretek egyedül lenni sokszor.Akkor ezeket szoktam csinálni:D
2011. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Olvasok, filmet nézek, vagy valamilyen kreatív dologgal foglalom el magam. Most pl varrogatok.

Barátaim vannak, de néha jól esik így kiélni magam.

2011. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mondjuk az egy kicsit más, ha az embernek vannak barátai, és "kiélvezi az egyedüllétet" :)
2011. ápr. 28. 14:47
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted a magányost? Nincs párkapcsolata vagy egyáltalán senkije?


Én egyedül élek, de nem mondanám magam magányosnak. Hétköznap dolgozom, hétvégén barátokkal elmegyek szórakozni vagy egyszerűen tunyulok és nem csinálok semmit. Szabadság alatt pedig elutazom, mert imádok világot látni. Van egy kis egyszobás lakásom a belvárosban nagyjából mindennel felszerelve és viszonylag jól élek, köszönhetően, hogy csak magamat kell eltartanom. Egyelőre jól megvagyok így, aztán lehet, hogy pár év múlva rámjön a családalapíthanék.

2011. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem nem naon vannak barátaim, szóóval...hát netezgetek, képeket szerkesztgetek, álmodozgatok...és amiket már említettek mások:)

ennyi...:)

2011. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát úgy értettem a magányost, akinek abszolút senkije nincs
2011. ápr. 28. 14:53
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én nem vagyok magányos, de amíg egyedül voltam, otthon sokat zenéltem - csak úgy magamnak -, olvastam, és csinosítgattam a lakást.

De az időm nagy részét igyekeztem házon kívül tölteni, ezért rengeteget dolgoztam, és sokat jártam szórakozni, buli, színház, mozi, különböző kiállításokat megnéztem, és figyeltem, milyen egyéb programok vannak, amikre el lehet menni.

2011. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%

Ha valakinek abszolút senkije sincs, az többnyire maga tehet róla. Családtagok elhunyhatnak, de barátokat mindig lehet keresni, találni és megtartani.

Nálad mi az oka a "baráttalanságnak"?

2011. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én gitározni szoktam, néha írkálok ezt-azt olvasok, filmet nézek, kinn a kertben tevékenykedem : P vagy csak egyszerűen alszom... Néha rám jön, hogy menni kéne valakivel valahová, mert már utálok otthon "üldögélni", de hamar elmúlik, mert úgysincs kivel...
2011. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi :) Csak érdekel, hogy más hasonló helyzetben lévő emberek hogyan élnek :)
2011. ápr. 28. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!