Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Újra lehet még kezdeni? (Régi...

Újra lehet még kezdeni? (Régi barátokkal, haverokkal)

Figyelt kérdés

Az idők során szép lassan leépítettem a kapcsolataimat. Nem tudom, miért, begubóztam, "biztonságos" egyedüllétre, nyugalomra vágytam, de sajnos magány lett a vége, és mostmár nagyon megbántam :( De félek felvenni velük a kapcsolatot, azóta mindenkinek más lett kicsit az élete, meg minden, nem is tudom, hogy fognak majd fogadni... És azt sem tudom, hogy magyarázzam meg nekik, amit eddig csináltam :( Nagy hülyeséget csináltam, megbántam, szerintetek helyre lehet hozni?


20/L


2011. ápr. 28. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Ha tudod, keresd meg őket személyesen, beszélgessetek, mondd el, hogy hülyeség volt, de egy kis nyugira volt szükséged. Az meg természetes, hogy megváltozott az életük, legalább lesz beszédtémátok. Én drukkolok!
2011. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Picit nehéz lesz. Én is 20 éves vagyok. Érettségi után elfordultam a volt osztálytársaimtól. Múlt héten taliztam egy régi nagyon jó barátnőmmel. Nagyon sokat változott, és most nem külsőségekre gondolok. Ami akkor közös volt bennünk, mára mind különbözik. Jobb új barátokat találni. Velük újra kezdeni, és kiépíteni egy új baráti kört! :) Ha mégis megpróbálod, sok sikert neked. Mert az, hogy nekem nem ment, az nem azt jelenti, hogy neked sem fog! :D
2011. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is amondó vagyok, hogy ha egy kapcsolat egyszer "kihűlt", azt nem érdemes melegítgetni.. De!


Ha mégis késztetést érzel arra, hogy helyre hozd a múltbéli dolgaidat, egy próbát megér.

Vagy sikerül, vagy nem. De én úgy gondolom felnőttebb fejjel jobban megtudjátok beszélni múltbéli (vélt/valós) sérelmeiteket, így megismered az ő véleményüket is.

Azonban ne add ki magad elsőre (nehogy szabadkozz vagy magyarázkodj, miért "hagytad el" őket..!), hanem járjatok újra össze például.


Aztán lehet hogy olyan jóba lesztek, hogy nem is kell felhozni ezt a régi-régi dolgot.

Lehet, hogy majd ha a barátnőd épp fűzi be a menyasszonyi ruhád fűzőjét a nagy napon, akkor fogod megkérdezni, hogy: -Emlékszel...? :):):)


Sok sikert kívánok!

2011. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jó barátaid, akkor újra lehet kezdeni. Meseélem a saját történetem:


Bekerültem egy baráti körbe, hogy összejöhessek egy sráccal, aki a tagja volt ennek baráti körnek. Össze is jöttünk, de amikor szakítottunk otthagytam ezt a társaságot. Nem mert nem kedveltem őket, hanem minden a srácra emlékeztetett.

Körülbelül fél éve újra felvettem a kapcsolatot ezzel a csapattal. Szégyelltem magam, megkérdeztem, hogy nem baj-e, ha újra elkezdek kijárni közéjük. (A volt barátom már nem jár oda, teljesen megváltozott.) Nagyon aranyosak voltak, szívesen fogadtak. Azóta is közéjük járok :)

Sok sikert Neked :)


21/L

2011. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!