Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotok egy héten hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok egy héten hányszor jár el a haverokkal/ barátokkal? És milyen állapotban kerül haza? Ti hogyan reagáltok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán a kérdés úgy szól: "A párom hetente többször jár el a haverjaival szórakozni és minősíthetetlen állapotban ér haza, amivel már nem tudok mit kezdeni. Nálatok is ilyen a helyzet?" Legalábbis én így értelmeztem.


A kérdésre válaszolva: az én párom ritkán jár el, 2 hetente nagyjából, mert nem egy eljárós típus, inkább együtt szeretünk elmászkálni, ha már arról van szó. Ha beülnek valahová a barátaival, akkor általában elég kész állapotban ér haza, de legalább szerelmesre issza magát, és jön haza bújni. Én úgy reagálok, hogy megölelgetem, megitatok vele annyi vizet, amennyit bír (másnaposság ellen), aztán ágyba dugom és másnap jól kinevetjük. :)

2010. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte soha, és én se. Ivászat mindig csak addig, hogy azért még ne rúgjunk be. És mi is leginkább együtt megyünk mindenhova.
2010. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 rozika10 ***** válasza:
100%

A pasim inkább pinceszerezni jár el haverokkal azt is ritkán inkább együtt megyünkj bálozni de azt is ritkán!

És általába kialudva jön haza hajnalba!!!

2010. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesemmel én is mindig együtt járok el ahova csak tudok, s minél többet. Egyedül nem szeretek, haverjaim mind bírják, s fordítva. Néha berúgunk együtt, de akkor is csak nagyon enyhén.
2010. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hetente-kéthetente járok el, éjfél után nem sokkal általában otthon vagyok, és úgy megyek haza, hogy nem kell segítség a lefekvéshez. Másnap korán kelek, és vezetek, a többit ki lehet számolni :)
2010. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hetente kártya a haverokkal kb 10-11-ig. _Nincs piálás. Havonta-kéthavonta egyszer nagyobb buli. Mondjuk, volt, hogy a kertben aludtam, mert nem találtam a kulcslyukat, de ez ritka :)))
2010. okt. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én férjem, hétvégi eljárásokkal kezdte, aztán hétközben is párszor, aztán minden nap! Volt, hogy árokba borult, tárva-nyitva hagyta a lakásajtót, úgy feküdt le stb. stb. Reagálás?: aztán jól el is váltunk!!!
2010. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!