Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az apja?! /bővebbe...

Miért ilyen az apja?! /bővebben lent/

Figyelt kérdés

A kicsi nálam van elhelyezve,közel 1 évig "cirkuszoltunk"a bíróságon,mert elakarta venni.A végén megegyeztünk.Minden rendbe ment eddig/nem nevelem ellene a kicsit,normálisan öltöztetem,stb../Hozzáteszem,nem fizeti rendesen a gyerektartást sem,de nem cirkuszolok/.

Erre közölte,hogy várjam a bíróságtól a papírt,mert beadott valamit!Én igyekszem normális lenni,de ezt kapom cserébe..


2011. ápr. 29. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit adott be és miért? Van valami sejtésed? Tudott valami olyan komoly indokot előadni előadni, ami megváltoztathatja a mostani állapotot?
2011. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele és innentől kezdve ne légy elnéző egyáltalán! Engem is a napogban fenyegetett meg a kedves apuka hogy vonjam vissza a végrehajtói árverést.eddig én is féltem tőle meghátráltam sokszor,de most nem fogok!Nehogymár a fejünkre nőljenek hiszen mi neveljük szeretjük a gyermeket,nekem az ne pofázzon aki még a gyerektartást se akarja vizetni meg akkor jön a gyerekhez mikor kedve tartja!!!
2011. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudom mit adhatot be,nem mondta meg...én arra gondolok,hogy esetleg,azt kéri,hogy igazoljam mire költöm a gyerektartást..azt az egy havit/2 helyett/lassan 3/amit eddig adott!tegnap csak 7000-ret költöttem orvosra,gyógyszerre.De én vagyok a szemét akkor is,nem tudja túltenni magát azon,hogy nem tudta elhitetni a hazugságait a bírósággal!komolyan kiborít,hogy 14 évig attól kell rettegjek,hogy mikor támad hátba!!
2011. ápr. 29. 13:29
 4/8 A kérdező kommentje:
és nem változott semmilyen körülmény,max az ö "beteg" agyuk kitalációja!!
2011. ápr. 29. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Mitol romlott meg ennyire a kapcsolatotok?Mi tortent ,hogy valas lett a vege?
2011. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elegem lett az ígéretekből.
2011. ápr. 29. 14:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor szépen te is menj a bíróságra és nyomd fel hogy nem fizeti a gyerektartást. Na ők majd visszamenőleg leszedik róla a pénzt és akkor pisloghat. És nincs olyan hogy nem fizeti mert a számlájáról leveszik ha megy rá pénz. Cumi :D
2011. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valószínű,hogy nem kap sehonnan pénzt,bár ezis lehet hazugság!
2011. máj. 3. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!