Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmentem ma barátomhoz "bemuta...

Elmentem ma barátomhoz "bemutatott" a szüleinek. Apja bejött köszöni, kedves voltam vele. Aztán elment tv-zni. Az anyja is bemutatkozott és mondta a magáét a nővéreinek. Ez most normális?

Figyelt kérdés
Ott ültem mint egy db sz*r.. Nagyon kellemetlenül éreztem magamat.. Nem is kérdeztek rólam semmit sem.. Kicsit el keseredtem.. Köszönöm a válaszokat 19L
2011. okt. 9. 18:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Mit vártál?
2011. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Miért kéne megállnia az életnek attól még, hogy te ott megjelentél?:D Nálunk is kb. ugyan ez lett volna, annyi különbséggel, hogy én nem hagyom ott a bemutatott emberkét a szüleimmel, ha azoknak van épp fontosabb és aktuálisabb dolguk is, minthogy kérdezgessék. És ki tudja, hogy egyáltalán szimpatizálnak -e vele..
2011. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Én sem értem mit vártál?

Mennyi ideje vagytok együtt?

Mennyire gondolhatják komolyan, hogy együtt maradtok?


Nem kell minden barátnővel szoros kapcsolatot kialakítaniuk..

2011. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

a barátodhoz mentél és bemutattak ..teljesen normális..

a barátodhoz mentél

2011. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
En nem talàlom normàlisnak. Igazàn beszélgethettek volna veled egy kicsit. Ezekszerint ennyire nem érdekli õket, hogy a fiuknak milyen baràtnõje van? Mégcsak meg sem kinàltak semmivel?
2011. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Ne keseredj el emiatt, ők sajnos ilyenek. Az én barátom szülei eleinte kedveskedtek, körbeugráltak, aztán meg kibeszéltek a hátam mögött és a barátomat ellenem akarták fordítani... ez jobb, a képmutató, kétszínű család?! Sajnos a legtöbb szüleink korabeli ilyen flegma, sokan semmibe veszik a fiatalokat. Valószínűleg te is ilyen flegma, bunkó emberekkel kerültél össze. De ezen változtatni nem tudunk. Ja, és az ilyenek a végén majd téged fognak okolni, hogy távolságtartó vagy, ez a "legjobb". :D Sajnos ismerem már ezt a fajtát... de a legjobb, ha teszel rájuk nagy ívben. Légy mindig udvarias, de ennyi, ha ők nem kezdeményeznek, hagyd őket. Sok sikert. :)
2011. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
1 hónapja vagyunk együtt.. De azt hittem legalább kérdezgetnek.. Vagyis én ezt vártam.. Még meg sem kínáltak semmivel, de ez nem is zavar csak az hogy "levegőnek néztek" Mert szívesen beszélgettem volna velük!
2011. okt. 9. 19:06
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Illett volna pár szót beszélgetni veled, ez tény, de manapság ez nem divat. :(
2011. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
úristen, az előzők szerintem sose mentek át a barát/barátnőjükhöz... tényleg nagyon kellemetlen lehetett, de szerintem nem azért mert nem vagy szimpi nekik lehet csak fáradtak voltak vagy valami, érted... lehet legközelebb máshogy lesz
2011. okt. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Itt a barátod (és talán te) a ludas. Egy hónap után még nem illendő odamenni bemutatkozni, ez még a külvilág szemében nem egy komoly kapcsolat. A szüleinek ilyen rövid idő után még nem jelentesz semmit, és bár lehet, hogy te a pároddal már a káma-szutra összes pozícióján túlvagytok, a szülőknek 4 hét még csak az ismerkedős fázis, nem pedig a leendő kis menyük.
2011. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!