Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőnek ballagásra mit kéne?

Barátnőnek ballagásra mit kéne?

Figyelt kérdés

Holnap ballag, és fogalmam sincs mit vegyek neki

Meg milyen értékben?

Virágcsokrot nem akarok mert az sztem snassz, meg lesz úgyis neki tök sok...

De még az értéket sem tudom....

ezüst karkötő esetleg? vagy mit kéne?

meg nem is nagyon szereti az ékszereket, ill olyat meg nem akarok venni, hogy jó megkapja, és sosem hordja majd mert nem szereti...

Egy jópofa plüssfigurára gondoltam, de ezt kevesellem.

Esetleg valami mókás erotikus ajándék sztetek?! :D belefér?:P

könyv meg cd, meg iyleneket ódivatúnak tartom.

ja 18 éves, én 19


2011. ápr. 29. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem belefér az erotikus ajándék, persze azért ne a suliban a nagyiék előtt add át neki :D Vannak ilyen kis zsetonok vagy mi az isten, nem tudom pontosan a nevét, de ha ráguglizol meg lesz, különböző kívánságok vannak rajta, amiket rajtad behajthat:P Meg aztán elég idősek vagytok hozzá. Bár attól is függ mióta vagytok együtt. A virágos plüssös dolgot meg megoldhatod úgy, hogy lehet kapni olyan (mű)csokrot aminek a tetején plüssmaci van:) Nem a szó szoros értelmében gagyi művirág, hanem kis helyes. Bemész a virágboltba, így ballagás táján biztos lehet kapni mindenhol. Én is azt vettem egy ismerősömnek és nagyon jól néz ki:)
2011. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a konyv meg CD nem odivatu. valami maradandot. az erotikus ajandek sztem ballagasra a baratnodnek abszolut gaz, nem is ertem, h ez hogy merulhet fel benned. majd jol megmutatja a szuleinek, h "nezzetek, a 'Bencetol' ezt kaptam, juhuu!" vagy ezt igy hogy gondoltad??? a plussallat is gaz. azert megiscsak 18 eves, nem az altalanos iskolabol ballag. az mas, ha csokorba belekotik, ugy jopofa, termeszetesen egy normalis ajandek melle. amugy a szep ekszer jo otlet, vagy egy konyv, amibe beleirod, h kitol kapta, mikor, milyen alkalombol... az azert megiscsak egy orok emlek marad.
2011. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Na vmi ilyesmi a virág. Első voltam.

Az ékszerhez meg annyit fűznék hozzá, hogy ha olyan karláncot veszel aminek a hátuljára gravíroztatsz kettőtökkel kapcs. valamit azt tuti hordani fogja ;)

Amúgy meg nem kell agyonizgulni ezt az egészet, hidd el ha csak egy csokor virágot veszel neki is nagyon örülni fog.

2011. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az ékszerről emg gravírozásról sztem lemaradtam....:S

Hacsaknem holnap expresszbe gravíroztatok 10 ig...

Elmentem ebbe a vicces boltba nézelődni..:P

szuper dolgokat találtam, is nem is annyira túl erotikus, csak szolidan :P

Rem amiket kinéztem meglesz még holnap...

DE akkor is a könyv olyan snassz dolog, azt majd kap a szüleitől, vagy mamáktól...kis színt meg humort akarok vinni az egészbe:P

2011. ápr. 29. 17:36
 5/5 A kérdező kommentje:

kapott egy plüssálatot, meg egy jópofa vicces ilyen táblát.

sztem tetszett neki!

2011. máj. 1. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!