Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszaszerezni...

Hogyan lehet visszaszerezni valaki bizalmát?

Figyelt kérdés
Szerelemre gondolok.
2011. máj. 1. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kicsit részletesebben leírnád a szitut....
2011. máj. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom leírni, én hogy állok hozzá. Mindenkinek adok egy esélyt. De ha az elveszik, akkor többet nem kap.

A bizalmat nem lehet visszaszerezni. Lehet mindkét félnek úgy tenni, mintha nem történt volna semmi, de elfelejteni egyik se fogja.

2011. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval semmiképpen, csak tettekkel! Sok sikert és kitartást kívánok!
2011. máj. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.Kopik ugyan az érzés, de mindig ott motoszkál...
2011. máj. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

okat kell bizonyítani és a csalódott félnek is átkell gondolnia, mit is akar. Ha érdemes, akkor elsősorban a csalódott félnek kell nagyon kemény harcokat megvívni magában...

saját tapasztalat

24/l

2011. máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legelső lépés, hogy soha az életben többet nem hibázik abban a dologban, amivel megbántotta a másikat, mert ha igen, akkor ott végleg elszakad a bizalom. De csak abban az adott dologban.

Tehát attól még, hogy valaki elsózza az ételt és csalódunk benne, és azt mondjuk inkább ne főzz többet, mert nem bízom benned, attól még a hűsűgében lehet bízni.

Ez egy bagatel példa volt, de érted mit akarok.


A bizalom nem az egész emberre irányul, hanem adott cselekedeteire. Lehet bízni összességében az emberben attól még hogy valamibn hibázott, csak arra az egy dologra (vagy többre) tuti hogy állandóan figyelni fog a másik, hogy rajtakaphassa, hogy lebuktathassa, hogy azt mondhassa, látod mennyire nem lehet megbízni benned?! .... aztán ha hosszú hosszú idő eltelik és nem hibázott, akkor ez a dolog elhalványul és összességében erősödik meg a bizalom.

2011. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát a párommal szétmentünk x ideje, de szeretjük még egymást. Közben megtudtam tőle h tetszik neki egy lány, akit ismerek. És az érzéseim nem változtak, szeretem, de nem tudok bizni benne. Ha visszajönne, akkor is bizonyítania kellene, de még magam se tudom, h hogyan kellene neki bizonyítania... :(
2011. máj. 1. 09:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd a fenébe,a bizalmat visszaszerezni már nem lehet.meg a képedbe mondta hogy más tetszik neki,ezek után még leállsz vele?én nem hagynám h megalázzanak.menjen a másik lányhoz.a másik meg az hogy ezek után a kisördög mindig ott lesz.
2011. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De az h tetszik neki, nem biztos h komolyat akar tőle. De a kisördögben igazad van, mindig ott lenne bennem...
2011. máj. 1. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!