Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihasznál a családod? Mit...

Kihasznál a családod? Mit lehet tenni ellenük?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
beteg
2011. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Annyit lehet tenni, hogy minél előbb saját lábra kell állni és menekülni.

Nekem apám van csak, és néha rátör az, hogy pár óra leforgása alatt elissza, gépezi a fizuját, akkor nekem kell a kis árvaságimból és a munkahelyi gyakorlatomért kapott pénzből kihúznom (albérlet, plusz egyé számlák)... Így meg soha nem fogok tudni rendesen félre rakni, mert mellette nekem is meg kell élnem valamiből... Ha én nem lennék, már a híd alatt élne, mert soha nem spórol, a pénzt mindig elissza, tartozási vannak, kölcsönei bank felé (azt a pénzt nem is magunknak vette fel ráadásul...)

Sajnos még nem tudok menni, de amint lehet vissza se nézek, a betegségem helyzetén is csak ront az állandó rossz légkör...

21/L

2011. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kell változni, és egyszerűen nem szabad hagyni. A kihasználó ember is vétkes, de az is tehet róla aki hagyja. Persze minden ilyen dolog összetett, és bonyolult, ha családról van szó. Én mindenképpen hangot adnék a bajomnak. De azt nem írtad le pontosan, hogy miben használnak ki téged, így nem olyan könnyű válaszolni.

Mindenesetre azt tudom mondani, hogy azokat az embereket nem használják ki (akik nem hagyják magukat), akiknek van valami tekintélyük, és tisztelik őket valamennyire. Ki kell állnunk magunkért, mert senki nem áll ki helyettünk. Hát remélem azért tudtam kicsit segíteni...

2011. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!