Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák Napja! Mennyit költöttet...

Anyák Napja! Mennyit költöttetek édesanyátokra? És mit adtatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 11:38
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes volt az idei anyák napja. Sajnos külön városban élünk, így majd csak pár nap múlva tudom pótolni a virágot. Eddig általában olyan 6000-8000 között költöttem virágra anyák napján, tudom nem az összeg számít, de nekem fontos volt egy-egy nagyobb csokor. Volt, hogy 25 szál rózsát kapott. Örült a virágoknak minden évben.

Az idén, mint említettem nem tudtam megoldani a személyes találkozót, csak pár nap múlva. Így hát írtam neki sms-t:

Nem bánom, ha korhol, nem bánom, ha zsémbes.

Néha pedig fáraszt, egyenesen rémes,

de amikor elmegy, vágyódom utána.

Öregedő gyermek kapaszkodó vágya.

A hangom elakad, a torkom kiszárad,

ILYENNEK SZERETEM SZERETŐ ANYÁMAT!

Édesanyám, köszöntelek

most e meghitt ünnepen,

azt kívánom most és mindig,

MINDIG MARADJ MEG NEKEM!


Egy-két percre rá felhívtam. Elsírta magát, pedig nem annyira érzelgős, illetve nem mutatja. Talán az eddigi ajándékok közül ez hatotta meg a legjobban. Tehát tényleg nem az összeg számít! Ettől függetlenül nem bírom ki, hogy pár nap múlva, amikor találkozunk, ne pótoljam a virágot! :)

2011. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Én cserepes virágot vettem neki, az volt 1200 ft körül.
2011. máj. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Én egy sms-t küldtem egy szép idézettel.Mikor felhívott sírva,csak annyit mondtam:jó lenne már egy olyan év,olyan anyák napja,amikor nem kell(ene)TŐLE kölcsön kérnem,hogy NEKI tudjak venni valamit.Pedig 34 vagyok,és még soha egy napig se voltam munka nélkül.Ez van sajna...Amúgy is szomorú ez a nap,nagymamám most először nincs velünk anyák napján mióta élek.Ennél csak a karácsony volt rosszabb.Mikor jól álltam anyagilag,akkor is egy csokor orgonát szoktam vinni a kertemből.
2011. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 Georgina Bojana válasza:
Hidd el, nem a pénz a fontos! Ha nincs, akkor nincs! Egy Balaton szeletet is adhatsz, becsomagolva, kis szalaggal átkötve és hozzá egy csokor orgonát! Átöleled, mert örülj, hogy él és átölelheted. Vannak dolgok, amiket nem lehet forintosítani. A szeretet ezek közé tartozik!
2011. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Egy üveg bort vettem neki mert alkoholista és annak örül a legjobban,na és egy desszertet,hogy a boron kívül legyen valami még a gyomrában. 750ft volt az egész.
2011. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
0 Ft, kapott egy nagy csokor orgonát(díszre az asztalra), egy kis csokor gyöngyvirágot(ezeket a kertből), egy dalszöveget(taylor swift The best day, de igazából annak története van, egy kicsit az kettőnkhöz tartozik), és egy filmet aminek ugyan a minősége érdekes, de olyan mintha direkt lenne, régi és új képekből, plusz reggelit. Teljesen meghatódott. Tesómtól virágot kapott annak is nagyön örült. Ja és egész nap segítettünk neki.
2011. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Idén lehet nem kap semmit, mert az orgona már elvirágzott, a rózsánk meg még nem nyílik. Felköszöntöm puszival, ennyi. Virágra nem költök, úgyis le vagyunk égve. Meg nem volt ínyemre a viselkedése április óta, gyakran meg is bántott. És nemcsak engem. Ma is elég undokul viselkedett valakivel, ezért csalódtam benne. Miért pont anyák napján ilyen egy anya?
2012. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Én anyukám is ma, anyák napján, volt kissé bántó és elszomorító viselkedésű velem szembe... nem törődtem vele! tudtam, h csak rossz napja van :)
2012. máj. 6. 18:15
 39/43 anonim ***** válasza:
Én az idén egy csokor labdarózsával leptem meg, mert másra nem futotta!
2012. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Tőlem idén is orchideát kapott.. (egy éve is válaszoltam :D )
2012. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!