Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mindig megmondjátok a...

Ti mindig megmondjátok a párotoknak hogy mennyit költöttetek el bizonyos "bevásárláskor"?

Figyelt kérdés
Gondolok itt mondjuk cipőre,blúzra,nadrágra vagy csak egy hétköznapi bevásárlásra.És mennyit csaltok vagy nem csaltok?
2010. júl. 16. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha közös a kassza,akkor szerintem el kell mondani,ha külön kassza van,akkor mindenki annyit költ,amennyit jónak lát a saját fizetéséből.
2010. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem értem miért csalnék vagy hazudnék ilyenben? nem számoltatom el se én őt, se ő engem, közös kasszán vagyunk, tudjuk, hogy mennyit "lehet" költeni, ha nagyobb kiadás van, azt meg megbeszéljük
2010. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Ha akarom mondom,ha nem akarom,nem mondom..ha rákérdez,akkor mondom(max. 300 Ft-os csalással)..ő meg mindig elmondja nekem,múltkor 65 ezret b*szott el a dobfelszerelésére meg a ruhákra..:P de nem bántottam érte..:D úgysem ő lesz a férjem.
2010. júl. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk (még) közös kasszán, úgyhogy nem. El szoktam neki mesélni, hogy vásárolni voltam, mit vettem, vagy ha valamit nagyon jó áron sikerül megvenni, akkor azt is, de egyébként nem, nem is szokta kérdezni.

Ha közös lenne a kassza, akkor persze elmondanám.

2010. júl. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartozunk a nagykeresetűek közé,ezért nem is szórjuk felesleges dolgokra a pénzt.

Minden fizetéskor félretesszük a rezsire és a háztartásra szükséges pénzt. A vásárlásokat úgy intézzük,hogy beleférjünk a keretbe. Mindketten tartunk magunknál párezer Ft-ot,a váratlan,apróbb kiadásainkra.A többi pénzt pedig féllretesszük,bár ez nem túl nagy összeg. Nagyobb dolgot : cipő,ruha,egyéb dolgok,mindig megbeszéljük együtt. Igaz,hogy csak azt vesszük meg,amire valóban szükségünk van. Kivétel a szülinapi stb. alkalomra való ajándék. Soha nem veszek meg csak azért valamit,mert most olcsó és később esetleg szükség lehet rá.

Soha nem csapnám be a páromat,főleg akkor nem,ha az ő pénzét költeném el. Ezt pofátlanságnak tartanám vele szemben.

2010. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

"Szereti a tik a meggyet" xDDD

Amúgy igen, közös kasszán vagyunk. :)

2010. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Mik meg.
2010. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudok csalni. Én csak a külföldi utakra gyűjtök, minden egyéb bankszámlára befolyó pénzt ő kezel. Ő fizeti onnan a számlákat és még a ruha vásárlásáról is tud, együtt megyünk.
2010. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Nem tudnám elhallgatni...
2010. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

mi kulon kasszan vagyunk, de megis kozos. ha az egyikunk ad a masiknak, azt altalaban nem kerjuk vissza. a rezsit osszedobjuk, 1-2szamlat en fizetek 1-2-t o,aki epp raer vagy van nala penz.

ettermet, bulit 90%ban o fizeti, otthonra 90%ban en vasarolok,kaja,tisztitoszer,

csak Mo-n shoppingolok, mert olyan helyen lakom ahol nem nagyon avn shopping :-( o meg inkabb elektronikai kutyuket vesz,de mindenki arra kolt amire akar.... sose volt meg vita ebbol,mert ugyanugy allunk a dolgokhoz.

2010. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!