Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ő is ugyanezt gondolja?...

Vajon ő is ugyanezt gondolja? Bőv. Lennt!

Figyelt kérdés

Ma lennénk a volt párommal 1 évesek.Még kötődik hozzám.Vajon ő is ugyanugy gondol erre a napra mint én,eszébe jutnak a régi szép dolgok?

Érdekel,hogy a fiúk,férfiak ilyen téren hogy vannak:)


2011. máj. 1. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog,hogy erre a kérdésre csakis Ő tudhatja a választ!Mi,kívülállók,bárhogy is vélekedünk erről a kérdésről,csakis Ő válaszolhat rá konkrétan.

Egyébként pedig,ha már nem vagytok együtt,annak valami oka van,tehát valószínűleg jobb Nektek külön.Függetlenül az emlékektől,amelyeket nem mindig ugyanúgy lát a két fél.Hogy ki hogyan emlékszik vissza ezekre?Teljesen egyénfüggő.

2011. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha van/volt azóta több kapcsolata is, akkor nem hiszem.

tényleg nehezen jegyezzük meg a fontos dátumokat:D

2011. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem volt,és 2hete szakítottunk.A kérdés inkább arra irányult,hogy ti férfiak,nem konkrétan az enyémre:)
2011. máj. 1. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem, ennyire jóben maradtatok, hogy te mosolygós jeleket irkálsz a mondataid végére? Szerintem ez tragikus dolog. Ha te kötődnél még hozzá, nem pedig ő hozzád, akkor nem mosolyognál ennyire.
2011. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

amint jön egy uj pi na, máris az lesz az erősebb.

soha ne alapozz arra, hogy hány helyre hivtad meg,

hány helyen voltatok, mennyi pénzzel és idővel vagy benne.

benne lehetsz te milliókkal és arra gondolsz, tuti mérlegeli,

de amint meglát egy szimmetrikus testet, szempárt, nagy mellet,

máris felébred benne az ősi ösztön, hogy az utodját nem deszkáénak és nem is tulsulyosnak képzeli el.

Ha itt kérdezel, valami nem kerek, valamit nem érzel tőle,

valami baj van, hisz ha éreznéd hogy gondol rád és megad mindent, nem irr kérdeznél.

Mivel én is férfi vagyok, tudom, magamrol, magambol indulva, hogy igenis amint van egy csodaszép, gyönyögű, széparcú lány, máris bukta.

Erre van egy jó példám. Van egy barátnőm, nem az első, 3 éve van velem, és mikor megláttam egy másikat, szerelmes lettem fél perc alatt, 3 év után, de eljött ez az idő, de a lánnyal nem tudtam kezdeni, igy maradok a régiben, és annyi. Van egy teszt a neten ird be googléba hogy őszinteség teszt, és töltsed ki azokkal a válaszokkal, amit a barátod jelölne, meglátod, milyen valojában.

de ez csak akkor müxik ha jol ismered őt.

25F

2011. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

még akkor sem gondolnék rád,, ha veled járnék, szegény srác. remélem már rég elfelejtett

25f

2011. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó,veled szerintem senki sem járna ilyen modortalan,beszólogatós,bunkó stílussal,inkább nem is folytatok veled vitát,mert nem alacsonyodok le a szintedre:D

Amúgy egy mosolygósfejbe szerintem nincsen semmi,nem a szakításhoz írtam a mosolygós fejet,de úgy látszik,csak a kivetnivalót tudjátok keresni,de nem értem akkor minek válaszoltok..

2011. máj. 1. 16:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Cica, hülye kérdésre hülye választ szoktak adni.

Amúgy vagy "lenn", vagy "lent", semmiképpen nem "lennt", még ennyit sem tudsz, smiley-királynô..?

2011. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azért van az oldal,hogy kérdezzünk "cica".Amennyiben nem tudsz válaszolni,nem értem miért kell idejönni kötekedni,de innen is látszik,milyen primitív unatkozó népség jár erre fele.Direkt ide tettem fel a kérdést,gondoltam,értelmes,felnőtt emberek válaszolnak,de a 15éves szex-szerelem korosztályba talán értelmesebbet tudtak volna írni.

Sajnálom,ha az agyi szintetek meghaladja azt a képességet,hogy a kérdés lényegét felfogjátok,hogy ilyen esetbe más férfiak hogyan éreznek.

Meg se nézem a többi választ,forrjatok a levetekben,mert én több vagyok annál,hogy itt vitatkozzak ismeretlen emberekkel,akik felfogásilag nem egyeznek az én szintemmel.

Helyesírási hibája mindenkinek lehet,és annyi smile-t írok,amennyit akarok:):):):):):):):):):):):):)

2011. máj. 1. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!