Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelekből érezted hogy...

Milyen jelekből érezted hogy a párod nem gondolja veled komolyan a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
nem voltak jelek, megmondta. szerintem ez a legegyenesebb, leültök, megbeszélitek, hogy hogy merre meddig.
2011. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ösztönösen érzed!
2011. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

- nem beszél a jövőről, nem tervezget, még ha évek óta vagytok is együtt

- nem preferálja a szülők megismerkedését

- teljesen természetesnek veszi, hogy ott vagy neki, semmit nem tesz, h mutassa az érzelmeit, mert te már úgy is tudod, meg úgyis vele maradsz, úgyis megbocsátasz...

-és mindeközben nem lehet megbeszélni vele a felmerülő problémákat


Mindez saját tapasztalatom, szóval most átadtam a tudást :) 23n

2011. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ilyet személyesen nem éreztem, én voltam eddig mindig a másik fél.Ha nem bánod leírom, hogy nekem miben nyilvánult meg.

Egyre ritkábban találkoztunk, eleinte mindig volt valami kitalált indokom a vége felé már meg mondtam, hogy nincs kedvem találkozni most. Amikor találkoztunk sosem akartam kettesben lenni vele mindig társaságban voltunk, általában nem foglalkoztam vele. Jövőről nem beszéltünk, nem terveztünk semmit. Ezek már olyan állapotok voltak, hogy rá egy hónapra szakítottunk is.

2011. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én abból éreztem, hogy magától sose hozta fel a közös jövőt. Ha én kérdeztem rá, merre tovább, akkor ködösített, hogy nem kell ezen még agyalni, majd jön magától, majd egyszer valamikor lehet, hogy elvesz..stb. Gyerekvállalás témában ugyanez. Ez a hosszú kapcsolatoknál jellemző, itt ezekből lehet leszűrni. Tinikapcsolatoknál úgy lehet észrevenni, hogy főleg csak te keresed, te szervezed a programokat, főleg te mész át hozzájuk, egyre húzza-halogatja a barátoknak, szülőknek való bemutatást.
2011. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

(ez több kapcsolat lesz vegyesen... és bocs, az elején tanácsokként kezdtem el írni, nem egyes szám 3. személyben, múlt időben, és lusta vagyok átírni :P)

-nem beszél veled a jövőről, ha te megpendíted még ártatlanul is (mármint úgy, hogy tényleg nem olyan szándékkal, hogy provokáld) (jó, mondjuk ezt nem egyhetes ismeretségre értem, hanem 1-2 éves kapcsolatnál már ha eltereli a témát arról, hogy hány gyereket szeretne majd, vagy hogy mikor költöztök össze, mondjuk, az elég gyanús)

-nem mutat be soha a barátainak, vagy a társaságukban teljesen elhanyagol

-garantáltnak veszi, hogy ott vagy, meg sem próbál megtartani, kedveskedni, dicsérni... ha komolyan veled szeretne maradni, akkor érezteti ezt veled, és küzd érted (és pl. ha vmikor megváltozol, mondjuk kevésbé bújsz vagy kevesebbet beszélsz vele, akkor nem is foglalkozik vele, nem is próbálja kideríteni, miért van, vagy éppen leordítja a fejed, ki van rád akadva, hogy amikor kellenél neki, te nem vagy ott... még akkor is, ha csak a fejed fáj vagy a munkahelyeden volt rossz napod, követelőzik)

-ténylegesen hosszabb együttlét után sem veled megy el nyaralni/utazni, ha van ideje, hanem a haverokkal

-ha távol vagy hosszabb ideig, nem érdeklődik utánad, nem hív (kiv. ha alapból olyan típus)

-tartalmasabb programra nem szívesen megy el veled, általában buli, mozi, gyorskaja, ilyesmi van a terítéken

-nem érdekli a családod, ha meg megismerteted akármilyen rokonoddal, tök érdektelen, levegőnek nézi, unatkozik, nem is töri magát, hogy megismerje

-semmilyen kompromisszumra nem hajlandó veled kapcsolatban (pl. nem hallgatja halkabban a zenét, ha fáj a fejed, és aludni szeretnél, vagy nem próbálja kicsit sem hozzád igazítani az idejét)

-túlzottan bizalmaskodó, haveri viszonyban van sok lánnyal, és nem egyszer elég félreérthetően beszél, flörtölget velük; a te jelenlétedben tárgyalja ki (akár haverokkal) a látott lányok külsejét (és nem fukarkodik a dicséretekkel, ha vmi nagyon jó csaj megy el mellettetek, neked meg nem is bókol soha)

-fenn van társkeresőn, és beszélget lányokkal

2011. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!