Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak megszokásból köszöntöd...

Csak megszokásból köszöntöd édesanyád ezen a napon, vagy tényleg megfordul a fejedben, mi lenne veled nélküle?

Figyelt kérdés

Ma a testvérem hatalmas orgonacsokorral utazott haza a buszon, és feltűnt neki egy srác, aki szintén egy ugyanakkora rakás orgonát szorongatott az egyik első ülésen. Mosolygott is magában, hogy biztosan ő is az anyját akarja köszönteni.. A falu előtti megállónál jelzett a srác, majd leszállt. A temetőnél. Vitte a csokrot az édesanyjának..

Engem nagyon meghatott a történet:(


2011. máj. 1. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
:S ez tényleg megható,főleg egy fiútól.Nagyon rendes volt tőle:) Én mindkettőre gondolok.Ő szült,ő nevel,ő tart el,ő ad meg nekem mindent (és persze az apukám,ezért őt sem hagyom ki ilyenkor,nem értem miért nincsen hivatalosan anyák és apák napja egyben...vagy lehet csak én nem tudok róla).Ez a fiú is ezt gondolta szerintem.Sajnos ami megtörtént az megtörtént,de nem feledkezett meg róla örökre:S
2011. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem megszokásból. Tényleg átérzem, milyen dolog a szülés, (én is szültem már, tudom, ) a gyermeknevelés(ezt is tudom), mennyi szeretet és türelem kell. Amúgy meg egy anya -gyermek kapcsolat az én filozófiám szerint az "égben" köttetik, a születendő lélek családot, testet választ magának stb. Te őt választottad. Lehet, hogy legközelebb fordítva lesz:)

Itt van ilyen vers: [link]

2011. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem megszokásból. Hanem, mert nagyon szeretem. Gyerekkoromban is nagyon szerettem, és akkor így igen eszembejutott mi lenne velem nélküle. Most már én is anyuka vagyok, és nagyon átlátom értékelem, szeretem Őt ! Tényleg rá gondolok, hogy Ő az én Anyukám ! DE jó !
2011. máj. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!