Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan érzem, h megfordul?

Honnan érzem, h megfordul?

Figyelt kérdés

egész nap mocorog,mint akit űznek.Első terhességemnek császár lett a vége.A doki azt mondta,h 5% esélyem van arra,h spontán szüljem a másodikat.De nem szeretném feladni,nem akarom,h lelombozzon.mit csináljak,h megforduljon?forgolódik,tehát van még helye:)

ha lehet és van rá esély inkább elkerülném a császárt.Tudom,h nem kívánságműsor(a császárral világos lett),de ha lehet valamivel növelni az esélyt,akkor azzal szeretnék élni.Legalább a tudat,h megtettem amit tőlem telik.De mit?hogy fordul meg?honnan tudom,h lent van a feje?


2011. okt. 26. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jó a dokid, farfekvéses babát is meg lehet szülni természetes úton. Én úgy vettem észre, hogy megfordult, hogy először széltére, akkor kétoldalt kinyomta a hasam, aztán hosszára. És valahogy az egy teljesen más érzetet keltett. Mellesleg onnantól nagyon fájt a szeméremcsontom is. Lehet hülyén hangzik, de beszélj hozzá sokat, simogasd a hasad. Még az utolsó percben is képesek befordulni. Ezen kívül sajnos semmit sem tehetsz.
2011. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Császár után faros babát nagyon kevés doki enged természetes úton megszülni, de persze ha befordulna, akkor nagyobb esély lenne rá.


Hány hetes vagy?

Nekem későn fordult meg, így éreztem, amikor átfordult, ugyanis szétfeszítette a hasam, mensis görcseim lettek tőle és azt hittem kipukkadok (ez a 35. héten volt). Ha jóval korábban befordul, akkor azt viszont nem nagyon lehet érezni, és a mozgásából sem lehet feltétlen megítélni. Az uh ad biztosabb infót erről.

2011. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyi az igazságalapja, de a védőnőmtől halottam, hogy a vége felé úgy lehet lefelé csalogatnia buksiját, ha odavilágítunk neki egy kislámpával, mert kiváncsi, és érdekelni fogja a narancssárgás szín. persze az alhasra kell világítani, nem a külső méhszájra. :) ugyanez lehet a zenével is.
2011. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia én sokat olvastam erről vannak különböző fejre állító trükkök mint a térden állva előre hajolsz és leteszed a könyököd így maradsz 15 percig vagy a könyököd a földre teszed a térded az ágyon van,az elemlámpás dolog,vagy csengettyűs oda csalogatod a szemérem dombhoz,vagy zenével szintén lehet.

Itt a link amit én olvastam:

[link]

Szurkolok neked!


nekem hála Istennek 20.ik héttől koponyavégűben van.


üdv 36 hkm.

2011. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia,

az én babaám is csücsül, vagy harántfekvésben van, az Istenért nem akar megfordulni.

A fiam végig fejvégű volt, mindig a bordáimat rúgdosta.

Most a lányomnak esze ágában sincs megfordulni, állandóan lent rúg egészen alul. Szerintem onnan tudnám, hogy befordult, ha már feljebb érezném rúgni.

Én is iszonyatosan félek a császártól, igaz, hogy nagyon nehéz szülésem volt, de rá 3 órára már futkostam a folyosón.

Én 2 hét múlva megyek a dokimhoz, akkor beszélünk róla, hogy meddig van ideje befordulni, ill. mi lesz, ha mégsem.

Faros babát megszülni természetes úton, hát ettől is rettegek, nem tudom melyiktől félek jobban, ettől vagy a császártól.

29 hetes km

2011. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!33 hetes vagyok,lassan 34 és ezért jó lenne ha a célegyenesben fordulna egyet.Emlékszem,h a császár után 2-3 napig nagyon nehéz volt megemelni a kisfiamat(eleve 4400 gramm volt)és ha lehet akkor inkább vajúdok 16 órát de bírjam utána...ez a lámpás módszer nekem új,ki fogom próbálni.ma megyek dokihoz méhszáj vizsgáltra,majd meglátjuk,mi újság:)
2011. okt. 27. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!