Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok túl "aktív"?

Én vagyok túl "aktív"?

Figyelt kérdés
Még elég fiatal vagyok, 22 éves, de az egyetem mellett (orvosi) nincs sok túl időm, nagyon komolyan veszem már most a leendő hivatásom. Emellett igyekszem nyelveket tanulni, ehhez nagy segítség, hogy most külföldön tanulhatok, hangszeren játszom etc. Nem tartom sznobizmusnak, az én családom nem egy gazdag család, ráadásul szüleim nem tanulhattak anyagi okok miatt. Így én minden lehetőséget igyekszek megragadni és nagyon élvezem is, szellemileg teljesen kielégítőnek találom az életem. Szeretek sportolni és egyéb hasznos dolgokat is csinálni. Elég ragaszkodó típus vagyok, valahogy még se találok megfelelő párt...néha úgy érzem félnek tőlem, pedig ha valakitől, pont tőlem nem kell, bár határozott vagyok, párkapcsolatban abszolút nőnek érzem magam, szeretre vágyom. Mégis valahogy mindig az van, hogy úgy érzem olyan kis "nyámnyila" pasikat fogok ki. Én egyáltalán nem vágyom nagymenő férfiakra, ők is próbálkoznak, de nem az én világom. Magyarul: Normális, hogy úgy érzem sokkal "bátrabb" vagyok a férfiaknál? És én így már nem tudok annyira férfiként nézni rájuk. Pl. az összes kapcsolatomban, bár ők kezdeményeztek először, annyira bátortalanok voltak mindig, meg többször előjött az,hogy túlságosan "aktív" vagyok, hozzájuk képest,itt most értem ezt a tanulásra,de magánéleti dolgokra is, és sokszor kellett nekem önbizalmat fecskendeznem beléjük, pedig nem tartom magam nagyképűnek. Lehet én csinálok valamit rosszul? Sose éreztettem senkivel, hogy baj,hogy ő nem ilyen. Időt is szánok mindig a páromra, én szeretek körberajongani egy férfit,cserébe elvárom ugyanezt.
2011. máj. 2. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
ismerős:D én ismerek egy olyan fazont mint te,zongorázik lassan végez az orvosin és a tanulás mellet éjszakai ügyeletes egyszerre,pont ezért nincs csaja,mert nincs ideje, állandóan tanul vagy gyakorol vagy dolgozik és mindig fejleszteni akarja magát.Egy hozzád hasonló orvos tanonc kéne:)
2011. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jártam olyan lánnyal, aki az orvosira járt, és szabályosan éreztette velem, hogy neki a hivatása fontosabb, mint én vagy a kapcsolatunk. Ennek megfelelően sosem volt ideje, és így le is épült a kapcsolat. Nem lehet véletlen, hogy neked is, nekem is, és még egy pár embernek rossz tapasztalatai vannak.

Szerintem válassz olyan párt, aki ugyancsak az orvosira jár, és megérti ezeket a dolgokat.

2011. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jártam már az orvosiról is egy fiúval, bár őt nem igazán érdekelte az egyetem, majd csak elvégzi alapon...Nekem nem fontosabb a hivatásom, mint a párom. Túlságosan tudok ahhoz rajongani, csak észben tartom, hogy ember elhagyhat, hivatás megmarad. De szerintem ezt sose éreztetem, inkább kevesebbet alszom, de mindig szánok rá időt, főzök neki, elmegyünk moziba, akármi...Nem tudom nekem az orvosiról se voltak jó tapasztalataim férfiakkal kapcsolatban, ott nem az volt a gond,hogy nem érti meg,hogy sok idő a tanulás, hanem túlságosan a laza kapcsolatra hajtottak, nem mondom,hogy mindenki ilyen,de nem feltétlenül szeretnék egy orvost magamnak, nem ezt tartom fontosnak.
2011. máj. 2. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!