Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok, ha megtudnát...

Hogy reagálnátok, ha megtudnátok, hogy párotok több társkereső oldalon is regisztrált, és aktív rajta?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, de sok társkeresőn fent van...szóltam is neki, hogy ez nekem nagyon nem tetszik, és kb 2-ről le is törölte magát, de ő előre kijelentette, hogy ő 2-őt meghagy mert azokat szereti.

Én dramatizálom túl a dolgot az erős nem tetszésemmel, vagy teljesen jogos a felháborodásom?

A (normális) válaszokat előre is köszönöm


2011. ápr. 17. 20:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Jogosan háborodtál fel. Minek neki az a 2 regisztráció?
2011. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Hozzátenném, hogy már régóta fent van rajtuk, de kapcsolatunk elején még nem akartam szólni, de mivel hosszútávra tervezünk, és már jó ideje együtt vagyunk, engem már zavar.

Mivel én mellőztem az ilyen oldalakat, nem is figyeltem fel rá, csak az elmúlt napokba néztem meg, hogy hova szokott lépkedni, és meglepődtem...

2011. ápr. 17. 20:08
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem randizik és nem társkeresési céllal van ott(van amelyiken van fórum és egész jó), akkor engem nem érdekelne. Nem megcsalás, ha nem kezdeményez kapcsolatot.
2011. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha komolyan gondolja a kapcsolatotokat, akkor természetes hogy törli magát! Hiszen ezek TÁRS KERESŐ oldalak!!!
2011. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam kb. 2 hete. szintén 8 hónapja vagyunk együtt. beszéld meg vele! ez nem normális. :(
2011. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Jogos volt, akinek elvileg már van társa, az ne keressen az interneten... vagy mire kellenek neki a regisztrációi?


Volt régebben egy barátom, aki szintén fent volt a kapcsolatunk alatt ilyen oldalakon. Akárhányszor szóltam, hogy zavar, kitörölte magát, aztán másnap már új e-mail címmel regisztrált is újra...Ő akkor arra használta ezt, hogy mellettem laza kalandokat keressen. Remélem, veled nem ez történik.


Szerintem mondd meg neki, hogy ha te vagy a párja, akkor ne alázzon meg ezzel.

2011. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Utolso, vegul hogyan vetted eszre hogy laza kalandja volt?
2011. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem, még ha nem is akar, aki ilyen oldalakon véletlen is belefut a kalandokba! Mivel ráírnak, válaszol és már minden megy magától... Nekem azt senki ne mondja hogy barátok miatt van ilyen helyen...Arra megvannak a megfelelő oldalak!
2011. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

azt mondta, hogy nem létesít kapcsolatot, meg az iwiw/lovehunter alkalmazásba is elméletileg csak is nem-et kattint

(ebbe az a ciki, hogy legalább hetente látom, hogy új egyezései vannak :/)

2011. ápr. 17. 20:34
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen jogosnak érzem, hogy kiakadsz rajta! Pontosan úgy van, ahogy előttem írták: ezek társkereső és nem baráti-csevegő oldalak. Ha nem akarsz ebből később még nagyobb bajt, beszélj vele újra erről, ha igazán fontos vagy, meg kell, hogy értse.. Próbálj meg azzal érvelni, mit szólna, ha fordított lenne a helyzet...?
2011. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!