Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell megszólni kigunyoln...

Miért kell megszólni kigunyolni azt aki 81évesen még dolgozgat, aktív?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam, de valószínűleg azért mert pl én a munkanélküli hivatal közelében lakom és minden nap kígyózó sor áll előtte.
2011. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés, nem tudom ki szólja meg, de bizoyára IQ 0 és minek foglalkozol vele?
2011. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem munkahelyen.

otthoni munkákat ,ház körül,mindent megcsinál

2011. szept. 4. 18:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt senki nem szólja meg. Esetleg azt aki nem csinál semmit pedig tudna
2011. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

En az ilyeneket nem kigunyolni hanem csodalni szoktam:) ..h ennyi idos korukra meg h birjak a munkat:)

Sot, irigylem oket:)

2011. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jahj értem. Ne haragudj rosszul értettem a kérdést. Így tényleg nem tudom. Ahelyett, hogy örülne, hogy nem panaszkodik, hogy itt fáj ott fáj hanem mozog. De ilyenről még nem hallottam, hogy valaki ne örülne annak ha egy 81 éves ennyire fitt.
2011. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az én drága anyukám is 80 éves, és , mivel tisztaságmániás, naponta takarít, süt, főz kettejükre a papával(aki 82 éves)

hálát adok az égnek, hogy így, ilyen tevékenyen érték meg e szép kort, és még mindig nem szorulnak ránk.

pedig a hugommal készenállunk, ha bármi történne, nem maradnának segítség nélkül.

akik világéletükben dolgoztak, munkával keresték a kenyerüket, öregkorukban sem képesek leállni, hiába minden intés.

2011. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kitől hallottál ilyet,mit szólna ha ismerné az én nagymamámat? 85éves lesz októberben,mai napig biciklizik,kapál,kaszál,fát vág,megrakja a tűzet,süt,főz. Ezenkívül ápolja és pelenkázza a 91éves alzheimeres nővérét.
2011. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Dédimamám még senki nem szólta le.

96 éves,mindent megcsinál,és a beteg lányát ápolja.

Ha kedve tartja kertészkedik.

És elektromos biciklivel jár boltba

(egészségesebb mint én huszonévesen)


Bár szerintem próbálná bárki megszólni,lehet odacsapna a kapával :) :)

2011. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert a mai fiatalok többsége hírből sem ismeri a kétkezi munkát, mindegyik csak manager, felsővezető akar lenni.

Az öreg "parasztok" meg munkára voltak nevelve!

2011. szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!