Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról, hogy egy...

Mit gondolsz arról, hogy egy lánynak 2 évvel fiatalabb barátja van?

Figyelt kérdés
még fiatalok vagyunk (én(lány) 18 a fiú 16), csak érdekelne, hogy mit gondoltok arról, hogy a fiú a fiatalabb? nem furcsa vagy elítélendő?
2011. máj. 2. 20:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

és a szülők mit szoltak a kapcsolathoz?

köszönöm a válaszokat : )

2011. máj. 2. 20:36
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem ellenezték, nem furcsállották, nagyon megszerették, szinte már családtag. Egy kívülállónak furcsa lehet, hogy korban közelebb áll a húgomhoz, mint hozzám (mellesleg a húgom barátja idősebb az én barátomnál), de minket abszolút nem zavar, sőt.
2011. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a férjem 25 volt,én 28 mikor összejöttünk. sokkal érettebb volt mint az addigi párjaim. szóval nem kor kérdése. de ha téged alapból zavar,az nagyon nem jó. mert akkor hajlamos leszel rá h lebeszéltesd magad róla. ha téged nem zavar,mással ne törődj
2011. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Miért? Nekem 19 évvel idősebb nőm van. Számít ez?
2011. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

szerintem azért tetted fel a kérdést, mert bizonytalan vagy. Magad is írtad, h ,,lehet, h azért vágyom rá, mert egyedül érzem magam". Nekem ez nagyon úgy tűnik, hogy nem igazán szereted+ egy ugye egy szerelmes ember nem kérdezgeti, hogy pár év korkülönbség baj-e.

Egyébként: túl vagy egy három éves kapcsolaton. Számoltam. Elég fura. Olyan természetességgel írod, mintha már huszonpárév felett járnál...

Magadban tisztázd, hogy mit érzel, és jár annyi a fiúnak, hogy nem csapod be, és nem mész bele egy olyan új kapcsolatba, ahol még ott a régi friss emléke+ ráadásul még bizonytalan is vagy, mert lehet, hogy csak a magány enyhítésére kell.

Emiatt tanácsolom, hogy ne járj vele. Bizonytalanság= nem szerelem, kudarcos kapcsolat.


21-l

2011. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem fura :)

Nekem 17 évesen lett 15 éves barátom, akiről mindenki azt hitte, hogy 18 éves.

22 voltam, ő 20, mikor elvett, és mára már teljesen eltűnt az a 2 év... Mondjuk ő mindig komolyabb volt a koránál, érettebb. Ahogy telnek majd az évek, úgy tűnik el majd az a 2 év különbség.

2011. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
a régi kapcsolatomon már túlvagyok, a mostani fiúval meg még semmi sem biztos, ad jeleket de még nem járunk vagy ilyenek : ) kicsit bizonytalan vagyok leginkább anyukám ellenzése miatt, de úgyérzem vágyom rá de ugye ez nem csak rajtam múlik.
2011. máj. 2. 23:29
 18/18 anonim válasza:
Szia, én is ugyanebbe a helyzetben vagyok most, és érdekelne, hogy mi történt végül😅
2022. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!