Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalabb a pasid - 10,5 vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb a pasid - 10,5 vagy 2 évvel? Mit gondolsz, a szerelem nem ismer határokat? Vajon kiküszöbölhetők a különbségek?

Figyelt kérdés

Ha van kedved elmesélni a történetedet, tapasztalataidat egy újságban, és ezáltal segíteni női társaidat, hogy ha hasonló cipőben járnak, mire készüljenek fel, kérlek jelentkezz.

(30-35 éves korig)


2009. jún. 9. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt 18 évesen 16 éves pasim...na az gáz volt:D
2009. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szép, romantikus mondat, hogy "A szerelem nem ismer határokat", de kölcsönösen szerelem-e egy mindkét fél számára jó szex alapú kapcsolat?
2009. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

első kommentelőnek: 16 évesen jöttem össze a jelenlegi barátnőmmel aki akkor 17 volt. 1 hónap különbséggel ünnepeljük a szülinapunkat, tehát ő 1 hónapon keresztül "2 évvel idősebb". Remélem érted. Tehát volt olyan hogy 16 voltam ő meg 18, és rohadtul nem gáz. Már kicsit idősebbek vagyunk, és az 1 év 1 hónap különbség sem akadályoz semmiben.

Esetleg ha megindokolnád hogy miért gáz, lehet hogy megérteném, de csak így közölni, hülyeség, mert nem gáz.

2009. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ma már nem nagyon számít a korkülönbség...
2009. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok, a barátom pedig 13. És távkapcsolat. szerintem egyáltalán nem gáz a dolog, és amúgy is, úgy néz ki mint egy 15 éves, és úgy is viselkedik, sőt, sokkal érettebb a gondolkodása, mint az enyém. [ sokan sajnálnak, vagy hülyének néznek, hogy ennyi idősen távkapcsolatba bonyolódom, de engem nem érdekel. ] szerény személyem szerint sokkal gázabb, ha egy 15 éves egy 25-30 éves pasival van együtt.. mert a környezetemben sajnos ilyenek is vannak. :S
2009. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A helyzet az hogy egy 16 éves fiú általában máshogy gondolkodik mint egy 18 éves lány.....haverok,szülők,tv műsorok stb.Ezek az ellentétek gyorsan kiéleződhetnek.az én volt pasim a fél életét videójátékokkal töltötte.amikor én 18 éves létemre már mást szerettem volna.

ja és hülyeség helyett a normális emberek ismerik azt a kifejezést hogy nem értek egyet veled!!!!

2009. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz az ilyen pár éves eltérés, de mondjuk ilyen 10 vagy 10 év feletti eltérések azért már engem zavarnának...jó nem azt mondom hogy nem működhet csak hogy én nekem nem kellene ennyivel idősebb avagy fiatalabb pasi... legyen olyan korú mint én :) szerintem ez normális xD vagy +/- 2 év :) :) de attól még működhet !:D csak ez az én sztemélyes véleményem xD
2009. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

27 éves vagyok a pasim pedig 24.

Ez azért érdekes szerintem mert, a pasiknak talán a 25 alatti kor a 'tombolós', míg lányoknál 27 fölött már azért (illő?) a családalapításra gondolni.

Együtt élünk és teljesen klappol minden másfél éve, viszont előjöhet a probléma még ilyen kis korkülömbségnél is.

Mivel év elején a tabi szedése mellett is teherbe estem...

Először megijedtem a szituációtól, de ugy döntöttem megtartom. És itt jött az apa vétójoga.

Ő még fiatal, tanul, lehet külföldre szólítja a munkája. Én egyedül nem tudtam volna megteremteni a körülményeket, szülői segítség híján. Így sajnos nem tartottam meg a babát, amit azóta is bánok, de ugy éreztem nem kényszeríthetem bele őt sem akaratlanul az apaszerepbe, és egy egy gyereknek sem jó ugy megszületni hogy az egyik szülő nem akarja.

Szétmentünk, mert nem birtam megemészteni a dolgot, de két hónap után újra összejöttünk, mert mindettől függetlenül nagyon szeretjük egymást.

Nem mondom hogy ez nem okozott egy komoly törést a kapcsolatunkban, de ugy gondolom talán ezen is túltesszük majd magunkat.


Hát ez az én sztorim a fiatalabb pasikról.

Bocs ha kicsit hosszú lére eresztettem.

2009. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én szívesen írnék róla, de túl vagyok azon a korosztályon amit megadtál. ha érdekel írd meg.(nálunk 16 év a korkülönbség)
2009. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem tartozok bele az életkorba,de én 18 vagyok, a barátom pedig 17. Lassan 3éve vagyunk együtt. Ez már nem gyerek szerelem, mert ennyi idő után megy át felnütt szerelembe. Nekünk jó így.
2009. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!