Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már a családon belül is...

Most már a családon belül is lúzernek tartom magam. Más is van így?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és eddig még nem volt kapcsolatom. Mindig visszahúzódó, félénk voltam, most is az vagyok. Eddig a baráti társaságban éreztem "csak" magam kívülállónak, de most már a családban is. Már a 16 éves unokatesómnak is 1,5 éves kapcsolata van, a 19 éves unokahúgom meg ahol lakik ő a nagymenő aki minden fiút megkaphat. A keresztanyám szintén ilyen volt, és még sorolhatnám. Csak én vagyok az egyetlen aki ennyire más mint ők. Olyan rossz érzés, mert érzem hogy lenéznek...
2011. máj. 2. 23:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Rendszeresen megkérdezik hogy van-e már valakim, és a válaszom hogy nincs. Akkor próbálnak megnyugtatni, a hátam mögött meg azt mondják tuti nem vagyok normális.


Bulizni sem szerettem soha, kb 4-5 alkalommal voltam életemben diszkóban. Inni nem szoktam, mert alkoholista apa mellett megutáltam, a cigivel ugyanígy vagyok. Teljesen kilógok a sorból mindenhol...

2011. máj. 3. 00:01
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem verseny nem azért kell kapcsolat,hogy legyen...Nem vagy elkésve és nem vagy lúzer sem,lúzerebb az aki a szar kapcsolatban marad mert jobb a semminél,vagy aki érdekből jön össze valakivel.
2011. máj. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi korunkban 15 16 évesen még babáztunk,és nem diszkóztunk meg pasikkal éltünk,kifordult a világ sajnos,manapság sok 13 évesnek van már pasija de olvasni nem tudnak...Ne hogy bebeszéld magadnak,hogy lúzer vagy.
2011. máj. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, én is úgy érzeme hogy egy picit más vagyok, mint a többiek. Akár csak te én is félénk visszahúzódó. De nem érdekel annyira a családom véleménye se pl. a barátnőkről(nekem sem volt még).

Szerintem fogadd el magad és hidd el, nincs két egyforma ember, nem lehetsz olyan mint ők. És ez így van rendjén sztem. Ez a sors, idővel változni fog...

F/18

2011. máj. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz arra, hogy nem piálsz meg nem bagózol. Ha ezt is szóvá teszik, akkor ők a defektesek.
2011. máj. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Lúzer vagy. Tudod miért? Mert képes vagy kiírni egy kérdést csak azért hogy sajnáltasd magad. Pedig elgondolkodhatnál azon hogy vajon miért nem volt még senkid (az pedig nem válasz hogy "hát így hozta a sors"). Ha úgy látod hogy valamiben változnod kell ahhoz hogy legyen valakid hát változz! De ne nyafogj!
2011. máj. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Ez biztos hiányzott neki..
2011. máj. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy F vagy L? Ez nem derült ki..
2011. máj. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tudod, van olyan, hogy elsőkből lesznek utolsók, és olyan, hogy utolsókból lesznek elsők. Hidd el, még nagyon nagyon sokat vátozhat az életed, most utolsónak érzed magad, de ez még nagyonis változhat! Kitartás :)
2011. máj. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Ne hallgas arra aki lehúz,örülj hogy nem lettél k*rva,mint a lányok többésge akiken 22 éves korukra átment a fél suli már,de ha a 68 as-ra hallgatsz fogod magad és keresel valakit,bárkit ,aki szembe jön,hogy legyen valakid és akkor lehet villogni,hogy van,de ha van eszed ,akkor vársz amig jön az az egy aki neked kell.
2011. máj. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!