Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki-e házassági évfordulóra...

Ciki-e házassági évfordulóra jókívánságot küldeni, ha a kapcsolatuk jelenleg labilis?

Figyelt kérdés
Mit kívánjak nekik, figyelembe véve, hogy az egyik fél már nem igazán akarja a kapcsolat helyre állítását?
2011. máj. 3. 07:25
 1/4 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Akkor valószínűleg a házassági évfordulót sem ünneplik. Én inkább nem küldenék semmit.


Mondjuk nálunk amúgy sem szokás házassági évfordulóra ajándékozni, szerintem ezt tegye a pár, de ne az ismerősök.

2011. máj. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen szeretnél valamit mondani, akkor kívánd nekik, hogy sikerüljön helyre állítani a kapcsolatukat. Bár szerintem ez 2 ember "ünnepe". Így én még saját szüleimről is csak kerek évfordulón emlékezek meg.
2011. máj. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem kívánnék semmit!

Tudják ők azt nagyon jól, hogy évforduló van, ebben az állapotban nem biztos, hogy ünnepként élik meg ezt a napot.

2011. máj. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a házassági évfordulót is szokás (volt) köszönteni mind a szüleimnél mind a testvéreimnél. De amikor a nővéremék már tudtam, hogy nagyon nem élnek jól( azóta már el is váltak), én mégis úgy éreztem, hogy csak illik felköszöntenem. Telefonon hívtam fel ez alkalomból a nővéremet, mert több száz kilométerre lakunk egymástól, de el kell mondjam, hogy tényleg ciki volt. Kifejezetten érezni lehetett a fogadtatásból, hogy milyen kényszeredetten köszöni meg szegénykém. Azt hiszem tényleg jobb lett volna, ha inkább "elfelejtkezem róla".

Azóta már sajnos nincs kit köszöntgetnem, a szüleim meghaltak, a másik nővérem megözvegyült, ugyhogy csak a sajátunkat ünnepeljük a férjemmel. Anyósom (aki szintén özvegy) fel szokott hívni ez alkalomból, de nem vagyok benne biztos, hogy a nővéreimnek is eszébe szokott jutni.

2011. máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!