Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul?

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Szóval a férjem továbbképzésen van. Ezt nem igazán nevezném melónak, egy szuper szállodában hallgatnak előadásokat, kb. 20-szor van szünet, 9-16-ig tart. Tegnap este hívom,hogy merre jár, mondja,hogy a tesójával éppen csavarogni mennek. Ok, ezzel nincs gond. Ma reggel kérdezem,hogy mi volt este, mondja, hogy csavarogtak, kajáltak, moziba mentek. Kérdeztem, hogy mit néztek. Nagy nehezen elmondta, hogy azt a filmet, amit kb. egy hete beszéltünk,hogy de jó lenne megnézni. Mondta, hogy későn értek oda, és nem volt sok idejük választani!

De nekem akkor is olyan rossz. Itthon vagyok egyedül, meló után rohanok haza, takarítok, egyedül megvacsorázom, félek egész éjszaka egyedül a házban. 7 hetes terhes vagyok, szóval nekem még a "dorbézolás" is kizárva.

Úgy érzem,hogy ő egyedül nyaralgat harmadszorra (3adszorra van ilyen az évben), én meg itthon szenvedek!


2011. máj. 3. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Neked is olyan munkahely kellene ahonnan elküldenének továbbképzésre. Kicsit irigy és féltékeny vagy.
2011. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem csak féltékeny vagy rá.

Ha neked is erre van szükséged, utazz el a tesóddal, barátnőkkel egy kicsit a párod nélkül.

Én pl. tök élvezem, amikor nincs itthon a párom. Akkor csinálok egy nagyobb takarítást, megnézem azt a filmet, amit ő nem akar, gond nélkül eljutok kozmetikushoz, fodrászhoz.

Én úgy érzem, kell nekünk az, hogy pár havonta azt a néhány napot külön töltsük.

2011. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

De idén már lassan havonta lesz ilyen továbbképzés.

Lehet,hogy irigy vagyok, de pusztán azért, mert én sajnos sehova nem jutok el. Neki legalább ez olyan,mint egy kirándulás, egy wellness! Közösen meg nem nagyon tudunk most menni sehova!

2011. máj. 3. 09:02
 4/14 napietus ***** válasza:
68%
első kettő jól írja. nagyon csúnya dolog irigykedni, főleg a saját férjedre! inkább örülnöd kée, hogy ilyen jó munkahelye van. keress magadnak Te is szórakozási lehetőséget, kikapcsolódást.
2011. máj. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi, ezek csak a hormonok. Kapcsolódj ki te is, azt nem csak dorbézolással lehet, barátnőzz, amíg odavan. Ha megszületik a pici, ő sem és te sem fogtok tudni könnyen kimozdulni. Ki kell használni a szabadidőt, amíg lehet. Ne rágódj ezen, had érezze jól magát. Majd megbeszélitek, ha hazamegy.
2011. máj. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Most tényleg az irigység beszél belőled, ezt te is tudod. De ezt ne rajta töltsd ki! Ő nem tehet róla. Ne várd el,hogy aszkéta módon a szobában üljön, mert neked nem esik jól, hogy jól érzi magát. Engedj meg neki ennyi örömöt és örülj neki, hogy ilyen lehetőségei vannak a férjednek!
2011. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Amint lehetőséged lesz menj te is.Gondolom nem akarsz szülésig dolgozni vagy igen?Ha elmész táppénzre terhesség alatt lesz időd menni.Szerintem jogosan esik rosszul,hiszen te normálisan dolgozol ,erre rájön még a házimunka, ő meg nem mozdul ki veled, ha épp együtt vagytok.
2011. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy dorbézolni nem lehet, de moziba elmenni vagy üdítőre beülni egy kávézóba a barátnőkkel, azt se?

Kicsit az jön le, mintha csak és kizárólag tőle várnád, hogy szórakoztasson.

Tessék fülön csípni a barátnődet és elmenni moziba.


Amikor a férjem nem akart megnézni egy filmet, amit én szerettem volna, elmentem egy barátnőmmel. Így ő se unatkozta végig és én is megnézhettem.

2011. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi! Hát lehet,hogy tényleg irigy vagyok!:)

Igazából azt verte ki a biztosítékot, hogy azt a filmet nézték meg, amit együtt szerettünk volna. Akkor legalább tagadta volna le!:)

Igen, sajnos együtt nem sokat mozdulunk ki. Nem azért, mert ő nem akar, hanem most a babára gyűjtünk!

De most elhatároztam,hogy este megfogom a barátnőmet, elmegyünk moziba és eszünk egy Big Mac-et is!:))

2011. máj. 3. 09:46
 10/14 A kérdező kommentje:

Ja és ugye ebben az a rossz,hogy mindig én vagyok, aki otthon marad. Nyilván, ha meg lesz a baba, akkor is én leszek a kötöttebb, és rossz, hogy már most is én maradok!

Sajnos dolgozni elég sokáig fogok,mert saját vállalkozásom van, azt meg minél később szeretném másra hagyni. De ez mindegy is. Csak én olyan szívesen elmennék pár napra valahova!

2011. máj. 3. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!