Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak a nővéremnek erről?...

Szóljak a nővéremnek erről? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most 8.-os és eléggé elcse*szte a felvételijét.Ezért apa beszélt annak a sulinak az igazgatójával,ahova menni akart,mert elég erős suli és a pontjai alapján tuti,hogy nem vették volna fel.

De most a tesóm nem akar oda menni,egy másik suliba szeretne menni,ami közelebb van.Ezért megkérte aput,hogy beszéljen annak az igazgatójával,hogy bővítsék a létszámot és így tuti,hogy áttudna menni abba a suliba,ahova szeretne.

De ma délután hallottam,ahogy apa beszélt vmelyik barátjával,hogy majd pénteken megy az igazgatóhoz és beszél vele,mert ezt simán eltudja intézni.De majd nekünk(anyának,tesómnak,nekem) azt mondja,hogy már nem volt hely abban azt osztályba,ahová a testvérem szeretne menni,így kénytelen lesz legalább fél évet abban a suliba járni,ahova eredetileg felvették.

De a nővérem utálja azt az iskolát.Már sírógörcse van,ha rá gondol.

Mit tegyek?Szóljak neki arról,hogy hallottam,hogy apa mit akar csinálni?

13L


2011. máj. 3. 21:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
hát nem tudom, hogy bele kellene-e szólnod. Lehet ha csöndbe maradsz jobb, de lehet segítene tesódnak. Nem tudom. Gondold meg mert még a végén rosszul sül el.
2011. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
szólj neki. elég nagy baromság, bukdácsolni fog, egyesei lesznek, kiközösítik, szaktanárik stb. ha ezt akarja apud akkor csak tessék!!
2011. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Hát hol laknak a rendes emberek??
2011. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De apa ráadásul azt hiszi,hogyha oda jár fél évet,akkor megszereti és nem akar majd onnan eljönni....
2011. máj. 3. 21:12
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
szólj a tesódnak
2011. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne szólj. Ez az ő dolguk, és ha szólnál csak egy hatalmas családi veszekedést szítanál. Lehet, h te ezt még így nem látod át, de apukád csak a nővéred javát szeretné. Hiszen azzal, hogy azt szeretné, hogy egy magas színvonalú oktatást nyújtó iskolába járjon a nővéred, nem kiszúrni akar vele, hanem csak jót akar neki. Hiszen egy jó iskolából sokkal nagyobb eséllyel kerül be egy jó egyetemre, s így a későbbiekben jobb lehetőségei lesznek a munkaválasztásra. És azért akarja, h fél évet járjon oda, hátha közben ő is megszereti.
2011. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De a másik suli sem rossz,csak hátrébb van a országos nem tudom,milyen listán,mint ez.
2011. máj. 3. 21:17
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se szólj, mert akkor a nővéred el fog kezdeni hisztizni,megmakacsolja magát és abba a suliba ahova nem akar menni, ott már csak azért sem fog tanulni....apukád pedig csak jót akar neki,gondolom ezért választotta azt a jobb iskolát.
2011. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 habibi ***** válasza:
100%
apádnak szólj, ne a nővérednek, neki ezzel nem segítesz semmit, csak fájdalmat okoznál vele. Mond meg apádnak, hogy hallottad a beszélgetést és ha azt hiszi, hogy majd megszereti azt az iskolát a nővéred, akkor TÉVED!!! én is így voltam, rákényszerítettek a szüleim, hogy egy általam gyűlölt egyetemre menjek, de nem bírtam lelkileg, depressziós lettem, egy idegronccsá váltam és végül otthagytam. Ne tegye ezt a lányával ha szereti!!! Állj ki a nővéred álma/vágya mellett!!!
2011. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
lehet hogy félreértettél valamit, mert minek beszélné meg az apád az igazgatóval, ha a családnak úgyis azt mondja majd, hogy nincs hely a suliban?
2011. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!