Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a szüleimmel, és...

Összevesztem a szüleimmel, és most az őrület határán vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igen, összevesztem velük nem is először és nem is utoljára. Sajnos olyan dolgokat vágnak a fejemhez ami annyira fáj (mivel engem örökbe fogadtak) és soha nem mondtak még ilyet hogy visszavisznek (vagyis igen, de így hogy kocsiba ülünk XY-nal és nem szarozok tovább) lehet hogy nagy szám van, kaptam is egy kis marást stb. de míg ők már el is felejtették én még itt sírok. Tudom hogy mindent megadnak és szeretnek, de akkor is egy telefonon játszás miatt ezt kell tenni? első gondolatom volt hogy felugrok és .. :/ de soha nem tenném meg. Segítetek az ilyen problémáimmal kapcsolatban mit tegyek?
2011. máj. 3. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha érthetően leírod, hogy mi is a problémád, akkor lehet, hogy tudnánk segíteni.
2011. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia!! Húú hát nem is tudom, szerintem anyukádék kiakadtak. Mindig vannak a családi kapcsolatokban zűrők. Hidd el meg fogjátok oldani, főleg ha anyud és apud amúgy szeretnek. Még akkor is ha nem igazi szüleid. A legnagyobb tesómnak, sem apa az igazi apukája mégis tiszteli. Te is tiszteled őket, de te is kiborulhatsz néha, Ők is. Ki fogtok békülni, sok sikert.
2011. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy..?
2011. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem érthető a probléma.


Kérdező:

Erről még sosem próbáltál beszélni a szüleiddel? Most nem is azért mert ez sértő lenne, hanem egész egyszerűen undorító, hogy ezt valaki meg meri tenni. Még ha nem is gondolja komolyan.

2011. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Semmilyen veszekedés után nem kérnek bocsánatott, annyi a béke ha egymáshoz szólunk.

A próbléma meg az, hogy nem tudom mit tegyek. Annyi, annyi kérdésem lenne és teendőm de nem tudom mit kezdjek magammal mert érzem hogy tök felesleges vagyok számukra ahogy egyszer azt ők is mondták.

2011. máj. 3. 21:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezeket a mondatokat nem lehet teljesen komolyan venni. Nekem is mondott már olyat az anyám, hogy megkeserítem az életét, meg átkozott már el, hogy legyenek olyan gyerekeim mint amilyen neki van... De ezt inkább csak első dühében mondja Nyilvánvalóan téged ez a dolog rosszabbul érint, mivel "csak" örökbe fogadtak" Mást nem tudsz csinálni, mint leülni velük és megbeszélni ezt a dolgot..
2011. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem az igazi anyám mondta 1x azt egy veszekedés közben, hogy bárcsak akkor nyomott volna agyon mikor megszülettem. Évekig nem tudtam elfelejteni aztán 1x a fejéhez vágtam és nem emlékezett rá (vagy úgy tett mint aki nem emlékezik). szerintem csak a hév beszélt belőlük. Azt hiszed megválnának tőled? Úgy szeretnek mintha a saját gyermekük lennél hiszen pici korod óta veled vannak. Nyugi :)
2011. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért kellene nekik bocsánatot kérni tőled? Arra nem gondoltál,hogy te miben vagy hibás?
2011. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem mondom hogy nem vagyok hibás, de a szüleim kicsit idősebbek és általában mindent rajtam adnak ki(vállság,munka, iskola stb.)

Elvárják hogy szín ötös legyek.. igazából akkor kezdődött úgy mond el a rossz kapcsolat amióta abbahagytam a zongorát ami nekik a szívük volt.. de hát nem erőltethetik rám azt amit nem akarok csinálni.. mindennap szinte elmondják hogy semmi nem lesz belőlem olyan vagyok mitn az anyám aki eldobott stb. ezt még elnézem csak ilyenkor jön ki rajtam ha idegesek minden rögtön megtalálnak. nekem sose lehet igazam semmiben nem hisznek úgy már nekem mint azelőtt mikor zongoráztam

2011. máj. 3. 21:55
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én anyukám, aki egyedül nevelt engem és a bátyámat, gyerekkorunkban mindig azt mondta, hogy mi vagyunk a legrosszabb gyerekek és ha nem viselkedünk jól, állami gondozásba ad. Ezzel szemben most mikor már felnőttünk azt mondja, hogy mi milyen jó gyerekek voltunk, és minket hogy dicsértek a szomszédok és Ő nagyon büszke volt ránk.


Soha nem kért bocsánatot, de természetesnek vette, hogy leszidott és megy tovább az élet. Ha felnőssz büszke leszel rájuk, hogy olyan nagy hatalas szivük volt hogy felneveltek téged, mert egy ajándék gyereket sokkal nehezebb felnevelni, pláne mikor rossz, a vérszerinti gyereknek könnyebben megbocsátanak, illetve tudják ha megverik a vérszerinti gyereket, az is szintén könnyebben megbocsát, de egy ajándék gyerek nem. Menj mond nekik neharagudjanak, büszkék lesznek RÁD.

2011. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!