Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek? (Link)

Erről mi a véleményetek? (Link)

Figyelt kérdés

[link]


Ha jól értem, valószínűleg fiatal nőről van szó, de hogy lehet az hogy 4 gyereket is megszül úgy hogy nem is akar gyereket + nem is tűnt fel senkinek hogy terhes volt 4x is? Nem értem az egészet.


2011. máj. 4. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket soha senki nem is fogja megérteni. Ez szörnyű dolog, de sajnos vannak ilyenek. Valószínű, hogy valamiféle elmebajban szenvedett a nő, mert normális ember,nő ilyet nem tesz, még akkor sem, ha nincs felkészülve az anyaságra.
2011. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy lehet egy ember ennyire kegyetlen, 4ártatlan és védtelen kisgyermeket megölni... és mindezért csak 12év börtönbüntetést kap.
2011. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Magyarországon is vannak olyan nők akik ezt művelték..

Volt is egy riport ilyen nőkről..

Megrázó nagyon..

2011. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ha kövér volt, vagy nagyon picike hasa lett, már láttam olyat, hogy egy normál testalkatú lánynak akkora volt 9 hónaposan a hasa, mintha 5 hónapos terhes lenne. Szóval akár azt is mondhatta, hogy felszedett pár kilót. De hogy mind a négyszer úgy jött ki, hogy egyedül volt és szülés ideje alatt nem kereste éppen senki...biztos hamar megszült, és kevés ideig vajúdott. Mákja van, hogy egyedül meg tudta szülni. Én egyet szültem, 24 órás kemény vajúdással, és gátmetszést is kellett végezni, pedig arra mentünk, hogy ne. Most mi lett volna, ha nem tudja kinyomni, mert neki is vágni kellett volna?

Elég primitív egy nő lehet, ráadásul hogy képes megölni, aztán még tárolni a kis holttesteket. Már rég meg kellett volna szabadulnia tőlük. Megszülni és terhesnek lenni tudott titokban, de egy ilyenen elbukni....ha már kinyírom szerencsétleneket, akkor megpróbálom eltűntetni. Olyan picik ezek a holttestek, hogy símán betekertem volna egy tucat zsákba, éjjel elvittem volna egy közterületi kukába, és a kutya észre nem vette volna....

De még milyen jó, hogy nem volt ennyi esze, és így elnyerte méltó bűntetését. Habár szerintem 100 év börtön is kevés egy ilyennek, de csak kerüljön be a börtönbe. Egy dolog van, amit minden elítélt elítél: A gyermekbántalmazás. Kinyírják odabenn.

2011. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De miért szült 4 gyereket is? Fogamzásgátlásról nem hallott, olyan szegények voltak, vagy kisebbségi vagy buta...? És tényleg senki nem vette észre egyszer sem hogy terhes?
2011. máj. 4. 14:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Na igen az a másik amin csodálkoztam, hogy a padláson tárolta ahelyett hogy megszabadult volna tőlük...
2011. máj. 4. 14:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy értelmezem, hogy az elsőt "akarta" csak el akarta hallgattatni, ha így van, akkor az apának is tudnia kellett a babáról.

A többi babát meg inkább megszülte és megölte, csak ne derüljön ki, hogy az elsőt megölte:(

Szomorú, megrázó:(

2011. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jujj! Na ez nem ember! Jesszus... inkább nem írok erre semit! :@
2011. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!