Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények erről az autóról?...

Vélemények erről az autóról? (LINK)

Figyelt kérdés

Erről az autóról mi a véleményetek?

[link]


2011. nov. 4. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtős, az alábbiak miatt:


1, Autókereskedő árulja, akinek akkor higgyél, amikor ló legel a sírján...

2, 193.000Km szinte 100%, hogy kamu. Legalább 3-al szoroz fel. Nekem is Mondeóm van, ugyanez az MKIII-as széria 2003-as. Az enyémben VALÓS 213ezer km van és a kuplungpedál gumija százszor jobban néz ki mint ezen.

3, a 2.képen látszik hogy eltérők az ajtók színei. Lehet hogy párszor már rommá volt törve.

4, Vonóhorog van rajta, ami feltételezi, hogy húztak vele valamit rendszeresen, ami tovább terhelte, az egyébként sem izmos motort, vagy taxi volt a kuplungpedál állapotát nézve.


Mivel nem láttam és hallottam az autót, így csak ennyi tippet adnék és azt a 2-300ezret pillanatok alatt rá lehet költeni, amennyibe egy ilyen évjáratú jó állapotú Mondeo kerül.

2011. nov. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van. Kizárólag magánszemélyest nézz! Autókereskedőnek azt se hidd el, amit kérdez!
2011. nov. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azok az ajtó illesztések is elképesztően okádékok.

Ha sikerül lealkudni 200e, akkor jó vásár lehet, de amúgy nem.

2011. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ma voltam megnézni és amik nem voltak leírva a hírdetésben:

-2 horpadás

-lóg a napellenző

-szemüvegtartó össze-vissza forog

-parkolási sérülések

-kicsit lógott a lökhárító

Ezért otthagytam és vettem helyette egy ford focus kombit sokkal jobb állapotban.

2011. nov. 4. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!