Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, ti hogyan...

Mit szóltok hozzá, ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
hát hol is kezdjem! a párom huga hozzánk költözött pár hónapos kisfiával! a párjával elég durván összevesztek,sajnos szegénynek nincs hová menniük pár hónapja halt meg anyósom is. az apjához meg nem akar menni!
2011. máj. 4. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én keresnék nekik egy szabad ágyat, +1 tányér az asztalra, és próbálnék lelket önteni belé.
2011. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A muszáj nagy úr, és Te is örülnél ha befogadna a sógornőd.
2011. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

így van, gondold el fordított esetben te milyen hálás lennél neki!

Gondolom neki is épp elég kellemetlen. DE azt sem szabad hagyni, hogy elszemtelenedjen, láttunk már ilyet a történelemben....

Szóval, ha úgy gondolod, hogy a dolog már átmegy kihasználásba, akkor szólj neki, vagy keressetek együtt lakást, albérletet valami..


23L

2011. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kisnita ***** válasza:
100%

Hasonlóan vélekedek mint az első válaszoló.

Most mit tudnék tenni? Kitenni nem lenne szívem, főleg nem egy pici babával.

2011. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

pont ezt tettem! és örülök is hogy itt vannak!

sŐt neki kisfia van nekem két lányom!::):)


akivel együtt élt 20 évvel öregebb tőle !!!

csinált neki egy gyereket utána meg elkezdődött a féltékenységi roham!

mi előtte is figyelmeztettük hogy ne foglalkozzon ezzel az emberrel de hát a fiatalság bolondság!

2011. máj. 4. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igyekezzetek neki segíteni, hogy minél előbb talpra álljon, ha tud már, van olyan idős a baba menjen dolgozni, ha tudtok megoldást rá, hogy pl a gyerekek együtt legyenek addig felügyelet alatt akkor azt is fel lehet ajánlani neki. Mert hogy ha az önsajnálatba menekül és elhagyja magát, mert ott nálatok mindent megtehet, akkor az nem lesz jó...
2011. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 napietus ***** válasza:
jól tetted, hogy befogadtad, én is ezt tettem volna. legalább van egy kis segítséged is, meg neki is biztos jól esik, hogy ilyen rendesek vagytok és nem kell egyedül maradnia, van kihez szólni.
2011. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jól tetted, hogy befogadtad, valószínűleg csak ti vagytok nekik.
2011. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!